Ta aplikacja poinformuje klientów, że dostępna jest ich ulubiona odmiana marihuany

Komunikacja z klientem i informowanie go o różnych produktach jest jednym z podstawowych kroków do sukcesu, jeśli chodzi o firmy detaliczne. Nie ma lepszego sposobu na utratę klienta, niż reklamowanie produktu, którego nie ma na stanie, kiedy klient zdecyduje się go kupić. Dotyczy to również sklepów detalicznych z marihuaną.

aplikacja marihuana
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Jeśli chodzi o legalną sprzedaż konopi, większość pacjentów i użytkowników rekreacyjnych przyciąganych jest różnymi odmianami marihuany. Każda odmiana ma inne działanie, zarówno dla użytkowników rekreacyjnych, jak również dla pacjentów. Podobnie jak w przypadku każdego sklepu, reklamowanie produktu, którego nie ma jest frustrujące dla klientów.

Pracownicy sklepów z marihuaną mogą obiecać klientom, że zadzwonią do nich, kiedy ich ulubiona odmiana będzie dostępna, ale to nie zawsze działa. Z tego powodu firma Baker Technologies stworzyła specjalne oprogramowanie, które poinformuje klienta o dostępności jego ulubionej odmiany.

Baker to aplikacja internetowa, która pomaga w komunikacji między sklepami z marihuaną i ich konsumentami lub pacjentami. Aplikacja oferuje usługę “Strain Alert”, co umożliwia właścicielom sklepów na automatyczne wysyłanie informacji klientom o dostępności danej odmiany.

Podczas korzystania z aplikacji Baker, sprzedawcy zazwyczaj pytają klientów o rejestrację przez program lojalnościowy, a następnie określają, jakie są ich ulubione szczepy. Następnie właściciele firm mogą jednym kliknięciem poinformować klienta o dostępności produktu.

Dzięki stworzeniu konta w aplikacji Baker, użytkownicy będą mogli otrzymywać informacje z magazynów o zapasach, dostępności, nowych produktach i ich cenach. Baker oferuje platformę do zamawiania marihuany on-line, programy lojalnościowe a także bezpośrednią interakcję z pacjentami i konsumentami.

Baker powstał dwa lata temu w Kolorado. Od tego czasu liczba użytkowników znacznie wzrosła, a użytkownicy aplikacji mają już dostęp do danych z 186 sklepów i aptek z marihuaną w stanie Kolorado, Waszyngtonie, Oregon, Kalifornia, Nowy Meksyk, Nevada, Arizonia, Massachusetts i na Hawajach.

Ponieważ przemysł legalnej marihuany wciąż rozwija się w szybkim tempie, coraz częściej słyszymy o aplikacjach, które ułatwiają życie zarówno pacjentom, jak i użytkownikom rekreacyjnym. Baker jest kolejnym przykładem na innowacyjny sposób poprawy satysfakcję klienta, który przynosi korzyści zarówno kupującym, jak i firmom sprzedającym marihuanę.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -