Syn Boba Marleya otworzy coffee shop na wzór Amsterdamu

fot. TheDailyBeast

Dzieci Boba Marleya mają dwie rzeczy zakodowane we krwi – muzykę i marihuanę. Jeden z synów, Rohan Marley oprócz muzyki i konopi kocha też kawę, a teraz postanowił połączyć wszystkie te kwestie w jeden biznes.

Po krótkiej karierze sportowej w Canadian Football League, 45 letni Rohan kupił 20 hektarów ziemi w Blue Mountains na Jamajce i otworzył Marley Coffee, a następnie stworzył House of Marley.

Jak cała rodzina Marley, Rohan popiera legalizację marihuany i promuje korzyści wynikające z jej używania.

 

“Mój brat Damian ma piękną piosenkę o nazwie Medication (ang. lekarstwo), która dotyczy medycznych właściwości zioła. Jest wiele dowodów na temat tego, że CBD uspokaja ludzi.”

“Dlaczego Amsterdam jest o wiele mądrzejszy, niż ktokolwiek inny? Jak to się stało, że powstały tam pierwsze coffee shopy?” – zadał retoryczne pytanie Rohan.

“Widzę linię coffe shopów Marley. Musimy to zrobić i musimy mieć miejsce, gdzie ludzie będą mogli palić, relaksować się i kupować produkty. Naprawdę nie mogę się doczekać aż to zrobimy!”

Marka House of Marley i przyszłe coffee shopy starają się “stworzyć lepszy świat i rozpowszechniać wizję Boba Marleya – One Love, One World.”

W tym celu produkty House of Marley – głównie związane z muzyką – są wykonane ze “starannie dobranych materiałów”, takich jak bambus, certyfikowane drewno, aluminium z recyklingu, tworzyw sztucznych itp.

fot. House of Marley

“Jako przedsiębiorcy, kontynuujemy i budujemy to na fundamencie, który rozpoczął nasz ojciec, czyli muzyce.” – powiedział Rohan.

Rohan to nie pierwszy potomek Boba Marleya, który wszedł w biznes konopny. Damian “Jr. Gong” Marley ogłosił w ubiegłym roku otwarcie nowego ambulatorium z marihuaną, we współpracy z firmą z Kolorado – Tru Cannabis.

Nowy sklep, który nazywa się będzie Stony Hill, został otwarty 22 września 2016r. i znajdzie się w nim pełna gama produktów detalicznych, w tym artykuły spożywcze, ekstrakty i wiele różnych odmian marihuany.

Damian Marley we współpracy z Ocean Grown Extracts, zamienili również więzienie stanowe w Kalifornii, o powierzchni ponad 7000 metrów kwadratowych w przestrzeń, w której będą uprawiać medyczną marihuanę dla stanowych przychodni.

Nazwa nowego ambulatorium nie jest przypadkowa. Kolejna płyta Damiana Marleya będzie nosiła nazwę Stony Hill. Tak samo nazywa się miejsce, gdzie artysta dorastał na Jamajce, niedaleko Kingston.

Udostępnij znajomym!
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someoneShare on LinkedIn

Komentarzy


top 10 sposobów na palenie zioła

Top 10 sposobów na palenie zioła

1. Vaporizer VolcanoVaporizer Volcano kiedy trafił na rynek szybko zyskał reputacje najlepszego urządzenia wykorzystywanego w badaniach medycznych i nie tylko. Po naciśnięciu jednego przycisku,...
Lista krajów w których marihuana jest legalna

Kraje w których marihuana jest legalna

Większość krajów postkomunistycznych, oraz kraje skandynawskie są aktualnie jedynymi państwami w Unii Europejskiej, w których posiadanie marihuany jest przestępstwem zagrożonym karą więzienia.W większości pozostałych...
jak długo poszczególne narkotyki utrzymują się w organizmie

Jak długo THC utrzymuje się w organizmie

Jak długo THC utrzymuje się w organizmie? Ilość czasu, przez którą organizm będzie zawierał nawet śladowe ilości THC zależy od wielu czynników, między innymi jak...

Popularne artykuły


Najnowsze artykuły

Marihuana wypadła mu pod nogi policjanta. Reakcja policjanta zaskoczyła wszystkich!

Mężczyzna został przyłapany, kiedy próbował ukryć woreczek wypełniony marihuaną, który przez przypadek wypadł mu z ręki. W nieoczekiwanym zwrocie akcji, policjant zamiast skonfiskować zioło,...

W Las Vegas powstanie największy na świecie sklep z marihuaną

Zaledwie cztery miesiące po legalizacji marihuany do celów rekreacyjnych, w Las Vegas (stan Nevada) planowane jest otwarcie największego na świecie sklepu z marihuaną.Największy na...

Czy Grecja zalegalizuje marihuanę do celów rekreacyjnych?

W Greckiej telewizji jeden z polityków apeluje o legalizację marihuany do celów rekreacyjnych. Tym politykiem jest Yiannis Tsironis, który jest wiceministrem rolnictwa i należy do...
jak-rosna-konopie-indyjskie-marihuana

Od pestki do topów – czyli video pokazujące jak rosną konopie indyjskie

Większość osób widziała zdjęcia z upraw, jednak mało kto widział jak rośliny konopi zachowują się podczas wzrostu. Warto zobaczyć, jak w 2-3 miesiące z...