- Reklama -
Banner

Syn Boba Marleya otworzy coffee shop na wzór Amsterdamu

Dzieci Boba Marleya mają dwie rzeczy zakodowane we krwi – muzykę i marihuanę. Jeden z synów, Rohan Marley oprócz muzyki i konopi kocha też kawę, a teraz postanowił połączyć wszystkie te kwestie w jeden biznes.

Po krótkiej karierze sportowej w Canadian Football League, 45 letni Rohan kupił 20 hektarów ziemi w Blue Mountains na Jamajce i otworzył Marley Coffee, a następnie stworzył House of Marley.

Jak cała rodzina Marley, Rohan popiera legalizację marihuany i promuje korzyści wynikające z jej używania.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“Mój brat Damian ma piękną piosenkę o nazwie Medication (ang. lekarstwo), która dotyczy medycznych właściwości zioła. Jest wiele dowodów na temat tego, że CBD uspokaja ludzi.”

“Dlaczego Amsterdam jest o wiele mądrzejszy, niż ktokolwiek inny? Jak to się stało, że powstały tam pierwsze coffee shopy?” – zadał retoryczne pytanie Rohan.

“Widzę linię coffe shopów Marley. Musimy to zrobić i musimy mieć miejsce, gdzie ludzie będą mogli palić, relaksować się i kupować produkty. Naprawdę nie mogę się doczekać aż to zrobimy!”

Marka House of Marley i przyszłe coffee shopy starają się “stworzyć lepszy świat i rozpowszechniać wizję Boba Marleya – One Love, One World.”

W tym celu produkty House of Marley – głównie związane z muzyką – są wykonane ze “starannie dobranych materiałów”, takich jak bambus, certyfikowane drewno, aluminium z recyklingu, tworzyw sztucznych itp.

głośnik house of marley
fot. House of Marley

“Jako przedsiębiorcy, kontynuujemy i budujemy to na fundamencie, który rozpoczął nasz ojciec, czyli muzyce.” – powiedział Rohan.

Rohan to nie pierwszy potomek Boba Marleya, który wszedł w biznes konopny. Damian “Jr. Gong” Marley ogłosił w ubiegłym roku otwarcie nowego ambulatorium z marihuaną, we współpracy z firmą z Kolorado – Tru Cannabis.

Nowy sklep, który nazywa się będzie Stony Hill, został otwarty 22 września 2016r. i znajdzie się w nim pełna gama produktów detalicznych, w tym artykuły spożywcze, ekstrakty i wiele różnych odmian marihuany.

Damian Marley we współpracy z Ocean Grown Extracts, zamienili również więzienie stanowe w Kalifornii, o powierzchni ponad 7000 metrów kwadratowych w przestrzeń, w której będą uprawiać medyczną marihuanę dla stanowych przychodni.

Nazwa nowego ambulatorium nie jest przypadkowa. Kolejna płyta Damiana Marleya będzie nosiła nazwę Stony Hill. Tak samo nazywa się miejsce, gdzie artysta dorastał na Jamajce, niedaleko Kingston.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować