- Reklama -
Banner

Sklep z marihuaną rozdaje marihuanę za pomoc w sprzątaniu okolicy

Apteka z medyczną marihuaną w stanie Maine zaoferowała możliwość skorzystania z serwisu społecznościowego, aby zaoferować darmową marihuanę dla wolontariuszy, którzy pomogli w sprzątaniu okolicy. Inicjatywa ma zostać rozszerzona na skalę całego stanu. Wystarczy zapisać się do akcji i posprzątać śmieci, aby otrzymać marihuanę za darmo.

“Darmowa marihuana dla wszystkich powyżej 21 roku życia! Community clean up day – sobota, 7/22/17.
Każdej osobie wydamy 2 worki na śmieci w sobotni poranek, start o 8 rano. Będziemy rozdawać gram marihuany za każdy wypełniony worek, który wróci do nas. Mamy nadzieję, że inni dostawcy w Mainie będą chcieli robić to z nami. Sprzątajmy dzielnicę Mainę! Ta akcja okazała się ogromnym hitem w Kolorado, więc zobaczmy jak dobrze pójdzie to u nas. Proszę udostępnij to wszędzie” – tak zachęcali do udziału w akcji jej organizatorzy.

darmowa marihuana za sprzątanie śmieci
FB: Summit Medical Marijuana

“Będziemy rozdawać gram marihuany za każdy wypełniony worek, który wróci do nas,” powiedział Dennis Meehan w lokalnym serwisie informacyjnym WCSH-6, dodając, że inicjatywa powstała po podobnej akcji w Kolorado, o której już kiedyś pisaliśmy. “Ta akcja okazała się ogromnym hitem w Kolorado, więc zobaczmy jak dobrze pójdzie to u nas.”

Akcja zakończona sukcesem

Jak można zobaczyć na Facebookowym profilu firmy, akcja odniosła podobny sukces. W sobotę po południu apteka opublikowała zdjęcie kosza na śmieci, który po brzegi został wypełniony workami na śmieci.
darmowa marihuana worki na smieci

Rozdawanie marihuany może nie jest rozwiązaniem, które od razu zwiększy zyski apteki, ale z pewnością zwiększy świadomość marki. Następnym razem, kiedy klienci będą chcieli kupić marihuanę, być może odwiedzą właśnie tę aptekę, od której otrzymali dwa gramy darmowej trawki.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Legalizacja marihuany w Maine

30 stycznia 2017 r. w stanie Maine (Stany Zjednoczone), weszło w życie najbardziej liberalne prawo dotyczące marihuany. Od północy 30 stycznia mieszkańcy Maine, którzy ukończyli 21 lat mogą posiadać do 2,5 uncji (około 70 gram).

Limit 70 gramów jest 2,5 razy większy niż w pozostałych siedmiu krajach, które zalegalizowały marihuanę; we wszystkich z nich można posiadać tylko jedną uncję (28g), chociaż stany Massachusetts i Oregon zezwalają na większą ilość, kiedy przechowywana jest ona w domu.

Nowe prawo pozwala również osobom powyżej 21 roku życia na uprawianie do sześciu dojrzałych roślin konopi indyjskich. Ponadto, mogą oni posiadać 12 roślin we wczesnej fazie wzrostu i posiadać nieograniczoną ilość nasion marihuany i sadzonek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować