Rząd Kolorado: “legalizacja marihuany okazała się sukcesem”

Brookings Institution opublikowało raport potwierdzający to, co wielu Amerykanów już podejrzewało: Legalizacja marihuany w Kolorado okazała się sukcesem.

legalizacja-marihuany-kolorado-sukces
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Niezależne badania stwierdziły, że system regulujący sprawy związane z marihuaną, prawidłowo rozwiązuje kluczowe problemy z nią związane.

Raport zatytułowany “Colorado rollout of Legal Marijuana Is Succeeding” twierdzi, że dobra komunikacja i prowadzenie przyczyniły się do sukcesu. Raport wyjaśnia, że jest to ocena rządu, a nie komentarz na temat, czy legalizacja marihuany detalicznej była słuszną decyzją.Raport wykazał pozytywne wyniki eksperymentu, w kwestii społeczeństwa, rządu i grup biznesmenów z przemysłu konopnego. W ciągu 6 miesięcy od legalizacji, przestępczość na ulicach spadła o 10%, gospodarka poprawiła swoją kondycję, a przemysł marihuany otworzył tysiące nowych miejsc pracy, a Colorado w pierwszych 4 miesiącach zarobiło ponad 10 milionów dolarów z podatków.

To pokazuje udane wprowadzenie nowego prawa w życie.

“Colorado dokonało świadomego wysiłku, zachowując wystarczającą elastyczność w swojej polityce, która okazała się skuteczna.”

Legalizacja marihuany i regulacja innych narkotyków może być wykonana starannie i odpowiedzialnie” powiedział Neill Franklin – dyrektor wykonawczy Prawa Egzekucyjnego Przeciwko Prohibicji.

Jeśli legalizacja rozprzestrzeni się we wszystkich krajach, niewielke zmiany w prawie spowodują spadek przestępczości, i zrozumienie “narkomani” jako problemu publicznego, a nie sprawy dla organów ścigania

 

Podobne artykuły:

Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -