- Reklama -
Banner

Rząd Kolorado: “legalizacja marihuany okazała się sukcesem”

Brookings Institution opublikowało raport potwierdzający to, co wielu Amerykanów już podejrzewało: Legalizacja marihuany w Kolorado okazała się sukcesem.

Niezależne badania stwierdziły, że system regulujący sprawy związane z marihuaną, prawidłowo rozwiązuje kluczowe problemy z nią związane.

Raport zatytułowany “Colorado rollout of Legal Marijuana Is Succeeding” twierdzi, że dobra komunikacja i prowadzenie przyczyniły się do sukcesu. Raport wyjaśnia, że jest to ocena rządu, a nie komentarz na temat, czy legalizacja marihuany detalicznej była słuszną decyzją.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowychRaport wykazał pozytywne wyniki eksperymentu, w kwestii społeczeństwa, rządu i grup biznesmenów z przemysłu konopnego. W ciągu 6 miesięcy od legalizacji, przestępczość na ulicach spadła o 10%, gospodarka poprawiła swoją kondycję, a przemysł marihuany otworzył tysiące nowych miejsc pracy, a Colorado w pierwszych 4 miesiącach zarobiło ponad 10 milionów dolarów z podatków.

To pokazuje udane wprowadzenie nowego prawa w życie.

“Colorado dokonało świadomego wysiłku, zachowując wystarczającą elastyczność w swojej polityce, która okazała się skuteczna.”

Legalizacja marihuany i regulacja innych narkotyków może być wykonana starannie i odpowiedzialnie” powiedział Neill Franklin – dyrektor wykonawczy Prawa Egzekucyjnego Przeciwko Prohibicji.

Jeśli legalizacja rozprzestrzeni się we wszystkich krajach, niewielke zmiany w prawie spowodują spadek przestępczości, i zrozumienie “narkomani” jako problemu publicznego, a nie sprawy dla organów ścigania

 

Podobne artykuły:

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować