Dołącz do nas

News

Putin chce, aby rząd kontrolował muzykę rapową. W teledyskach jest za dużo marihuany

Putin chce cenzurować rap. Jest w nim za dużo marihuany

Prezydent Rosji Władimir Putin ma problem z rapem, szczególnie z utworami, które odwołują się do narkotyków i marihuany. Putin uważa, że najlepszym rozwiązaniem są regulacje rządowe.

Przemawiając po spotkaniu z liderami muzycznymi w Sankt Petersburgu, prezydent powiedział, że podziela obawy wyrażone przez producenta muzycznego Igora Matwienkę, który powiedział, że rap składa się z trzech głównych filarów: narkotyków, seksu i buntu.

Matvienko podkreślił, że hip hop i rap są “nie naszym wynalazkiem… totalnym trendem na świecie, który przyszedł z Ameryki, na przykład gangsta rap“.

Susz CBD Sklep

Jest całkowicie wszędzie, a to jest złe. To źle, że nasze stacje radiowe puszczają go na antenę“, powiedział o utworach rapowych, w których występuje motyw narkotyków lub marihuany.

Najbardziej martwię się narkotykami” – powiedział prezydent. “To jest droga do degradacji narodu“.

Nie mogąc całkowicie zakazać rapu, Putin wpadł na pomysł ścisłego regulowania gatunku.

“Jeśli nie można go zatrzymać, należy go przejąć i nawigować w określony sposób.”

Komentarze Putina pojawiły się po aresztowaniu rapera Husky’ego – jednego z najpopularniejszych w kraju. Chciał on wykonać improwizowany koncert na dachu samochodu, po tym, jak władze odwołały jego koncert z powodu jego “ekstremizmu”. Raper został skazany na 12 dni więzienia, ale został wcześnie zwolniony po oburzeniu ze strony fanów.

Marihuana i tytoń pojawiają się w niemal połowie popularnych teledysków

Marihuana i tytoń pojawiły się w blisko połowie najpopularniejszych teledysków hip-hopowych w latach 2013-2017, jak pokazują najnowsze badania.

Badanie, opublikowane w październiku w czasopiśmie Journal of American Medical Association Internal Medicine, krytycznie ocenia rozpowszechnienie marihuany w najpopularniejszych teledyskach. Zespół naukowców stwierdził, że 40-50 procent teledysków przedstawia palenie tytoniu lub konopi indyjskich.

“Te obrazy mogą wpływać na nastawienie fanów do palenia i zwiększać prawdopodobieństwo palenia – szczególnie wśród młodych ludzi”, stwierdziła Kristin Knutzen, główna autorka raportu.

W badaniach naukowcy przeanalizowali listę 50 najlepszych albumów R&B i hip-hopowych w latach 2013-2017. Z 1250 utworów z tych list przebojów, do 769 zostały nagrane teledyski, które zostały uwzględnione w recenzji.

“Odsetek utworów z teledyskami, w których wykorzystano palenie lub waporyzację wyniosły 44 procent w 2014 r., 40 procent w 2015 r., 50 procent w 2016 r. I 47 procent w 2017 r. (W sumie 39,5 mld wyświetleń). “

Oprócz znacznego rozpowszechnienia marihuany i tytoniu w tych teledyskach, badacze zauważyli również, że im więcej wyświetleń danego teledysku, tym bardziej prawdopodobne jest, że prezentowano w nim konopie indyjskie.

Innymi słowy, ludzie wydają się być bardziej skłonni do oglądania i udostępniania teledysków, które pokazują konsumpcję marihuany lub tytoniu.

Zamów legalnego jointa CBD
na www.CannabisLight.pl

Zamów legalnego jointa CBD
na www.CannabisLight.pl


Opublikowany

dnia

Kliknij aby skomentować

Skomentuj artykuł!

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o

Popularne