- Reklama -
Banner

Pro-konopni rodzice nazwali swoje córki “Indica” i “Sativa”. Ich syn urodził się 4/20

Imiona związane z roślinami w ciągu ostatniej dekady zyskały na popularności. Nie trzeba było czekać długo, aby pierwsi rodzice nadali swoim dzieciom imiona związane z konopiami. W miarę rosnącej akceptacji konopi, rośnie także liczba właścicieli zwierząt domowych, którzy swoim pupilom nadają imiona związane są z ziołem. W latach 2018-2019 popularność psich imion, takich jak „Kush”, „Herb” i „Budder”, wzrosła o 600 procent. Teraz jedna rodzina postanowiła przenieść swoją miłość do zioła na wyższy poziom, nazywając swoje córki po dwóch najpopularniejszych typach konopi – indica i sativa.

W październiku ubiegłego roku Fred Lee z Baltimore w stanie Maryland napisał na Twitterze, że jego brat nazwał swoją córkę SaTiva (tak, najwyraźniej pisane z dużą literą „T”). W tym tygodniu poinformował swoich odbiorców, że jego brat świętuje narodziny swojej drugiej córki. „Ale zanim zapytasz, tak, jej imię jest dokładnie takie, jak myślisz,” – napisał Lee. Pełne imię noworodka to Indica Akili Jean Quin-Groce.

Lee ma nie tylko dwie siostrzenice nazwane na cześć odmian konopi, ale ma też siostrzeńca, który urodził się 4/20. „Wydaje mi się, że mamy to zapisane w gwiazdach” – napisał na Twitterze Lee. Komentatorzy na Twitterze nie mogli się oprzeć sugerowaniu innych imion, takich jak „Hybrid”, „Kush” lub „Mary Jane”, ale Lee powiedział, że jego brat chce zakończyć serię konopnych imion dla córek, nazywając przyszłego syna „Junior”

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Zobacz też: Psy i koty coraz częściej dostają imiona związane z marihuaną

Niektóre komentarze w mediach społecznościowych pokazały jednak, że piętno związane z marihuaną nie zostało jeszcze całkowicie usunięte. „On nie chce, żeby te dzieci kiedykolwiek dostały pracę, lol”, czytamy w jednym komentarzu. Komentatorzy wyrażali również obawy, że imiona Indica i Sativa być wyśmiewane przez rówieśników w szkole. „To urocze, ale dzieci są okrutne” – sugeruje kobieta w kolejnym komentarzu.

Lee odpowiedział, że „Nie może się doczekać, jak to będzie, gdy się zestarzeją… Oczywiście ich bezpieczeństwo jest moim najwyższym priorytetem, nikt nie będzie z nimi zadzierał, ale chcę zobaczyć, jak będą rozkwitać z tymi … kwitnącymi imionami.”

Imiona związane z konopiami są stosunkowo nowe w najnowszym nurcie imion roślinnych, które również zyskały na popularności w ciągu ostatnich kilku lat. Spośród pięciu najpopularniejszych imion dla dziewcząt w 2010 roku w USA trzy miały pochodzenie botaniczne – Willow (Wierzba), Violet (Fiołek) i Ivy (Bluszcz).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować