- Reklama -
Banner

Psy i koty coraz częściej dostają imię związane z konopiami indyjskimi

Imię zwierzaka w pewnym sensie określa także jego osobowość. Idealne imię dla zwierząt musi jednak pasować nie tylko do ich osobowości, ale także do właściciela. Nic więc dziwnego, że skoro legalna marihuana cieszy się coraz większą popularnością w Stanach Zjednoczonych, coraz więcej osób wybiera imiona swoich zwierząt na podstawie slangu związanego z marihuaną.

Według nowego raportu Rovera w ostatnich latach nastąpiła znaczna zmiana w nadawaniu imion zwierząt, a liczba imion związanych z konopiami indyjskimi rośnie szybciej niż same konopie.

Rover to aplikacja do zarządzania zwierzętami domowymi, która pomaga użytkownikom rezerwować opiekunów, zabiegi pielęgnacyjne lub spacery. Poprzez aplikację firma opracowała listę nazw zwierząt oraz zmianę trendów w imionach zwierzaków między 2018 a 2019 rokiem. Oto niektóre z najważniejszych rzeczy.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Po pierwsze, popularne ludzkie imiona zajęły w tym roku pierwsze miejsce wśród psów, niezależnie od ich płci. Należą do nich imiona takie jak „Lucy”, „Daisy” i „Charlie”.

Po drugie, w wyborze imienia dla zwierzęcia dominuje popkultura. Imiona opracowane przez Marvel Comics, takie jak „Okoye”, „Thor” i „Thanos”, znalazły się na szczycie listy, podobnie jak inne postacie Disneya, takie jak „Genie”, „Buzz Lightyear” i „Woody”. Po zakończeniu gry o tron w HBO na początku tego roku liczba zwierząt, które otrzymały imię „Arya” wzrosła o 150 procent w porównaniu do 2018 roku.

Ale najbardziej ciekawym zjawiskiem są wszystkie psy, których imię pochodzi od różnych terminów związanych z konopiami indyjskimi.

Aplikacja Rover odkryła trend w nadawaniu zwierzętom domowym imion związanych z konopiami indyjskimi.”, napisał Travel + Leisure.

„Liczba imion, takich jak „ Kush ”(wzrost o 62 procent), Herb ”(wzrost o 66 procent), “Dank” (wzrost o 116%) i Indica ”(wzrost o 93 procent) znacznie wzrosła w 2019 r. Jednak najpopularniejszym imieniem związanym z marihuaną jest„ Budder ” – wzrost o 600 procent od 2018 r. ”

Budder to rodzaj koncentratu z konopi indyjskich. Budder jest zwykle wytwarzany przez zanurzenie konopi w butanie, CO2 lub innym rozpuszczalniku chemicznym i oczyszczenie go, aby pozostał tylko ekstrakt z konopi indyjskich. Bud to slangowe określenie na zioło, które w dosłownym tłumaczeniu oznacza “pączek”, czyli kwiaty konopi indyjskich.

Budder zyskał pozycję na korzyść imienia Bud, które możemy również tłumaczyć jako kumpel lub ziomek. W 2019r. właściciele czworonogów chętniej wybierają imię Budder, niż Bud. Chociaż fajnie jest nazwać swojego najlepszego przyjaciela imieniem związanym z konopiami, to pamiętaj, że psy są znacznie bardziej wrażliwe na THC niż ludzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować