- Reklama -
Banner

Pracownicy Burger Kinga aresztowani za handel marihuaną w okienku Drive Thru

Sprzedaż marihuany w okienku drive-thru dla wielu może wydawać się nierealną wizją przyszłości. Para pracowników restauracji Burger King została w tym tygodniu aresztowana za wcielenie tej futurystycznej wizji w życie.

Jak podaje KTLA News, dwóch pracowników restauracji Burger King w New Hempshire sprzedawali marihuanę w okienku restauracji, które przeznaczone jest dla zmotoryzowanych klientów. Aby zamówić marihuanę, klient powinien powiedzieć do pracownika “Nasty Boy”, co oznaczało przezwisko 20 letniego Garretta Norrisa.

Kiedy Norris był w pracy, klient zamawiał “ekstra chrupiące frytki”, co było tajnym kodem oznaczającym chęć nabycia marihuany, która ukrywana była w kubeczku z kawą, a następnie wydawana w ostatnim okienku drive-thru.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Policja twierdzi, że otrzymali wiele informacji na temat handlu marihuaną w restauracji Burger King, a aresztowanie 20-latka zostało dokonane po przeprowadzeniu niejawnego dochodzenia. Kierownik zmiany Meagan Dearborn został również aresztowany w związku ze sprawą, choć twierdzi, że podobno nic nie wiedział o całym procederze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

Mogą Cię zainteresować