- Reklama -
Banner

Policjant podrzucił narkotyki. Nie wiedział tylko, że kamera na mundurze wszystko nagrała

W ostatnim czasie często słyszymy o policjantach, którzy nadużywają władzy. Rzadko natomiast widać historie, w których policjant rejestruje kamerą swoje nadużycia.

To właśnie niedawno wydarzyło się w Baltimore, kiedy policjant przez przypadek nagrał sytuację, w której podrzuca narkotyki na miejscu zbrodni. W filmie ze stycznia 2017r. policjant Richard Pinheiro umieszcza woreczek z pigułkami w koszu, a następnie wychodzi na ulice, gdzie wyłącza kamerę. Włącza ją ponownie, kiedy wraca w okolice kosza i niespodziewanie szybko znajduje podejrzane substancje.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Oto kluczowy błąd, jaki popełnił Pinheiro: najwyraźniej nie zdawał sobie sprawy, że kamery na mundurze zapisują ostatnie 30 sekund materiału wideo, zanim zostaną ręcznie wyłączone. Z tego powodu policjant został przyłapany na podrzucaniu narkotyków.

“Zamierzam sprawdzić tutaj”, mówi Pinheiro, kiedy aparat jest włączony. Następnie idzie na miejsce, w które podrzucił narkotyki i rozgląda się w ich poszukiwaniu. Wreszcie podchodzi do miejsca, gdzie włożył pigułki, podnosi je i mówi: “Yo!”. Inni policjanci również udają i zachowują się, jak gdyby nikt nikomu nic nie podłożył.

Oskarżony o posiadanie narkotyków w tym tygodniu odbył rozprawę sądową, jednak prokurator odrzucił podejrzenia, kiedy zobaczył nagranie z kamery.

Departament Policji w Baltimore powiedział, że weźmie pod lupę trzech oficerów, którzy obecni są na nagraniu. Jeden z nich został już zawieszony, a dwóch pozostali pełnią służbę administracyjną bez możliwości kontaktu ze społeczeństwem.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować