- Reklama -
Banner

Policjanci pomylili marihuanę z hibiskusem. Para staruszków aresztowana

Para z Pensylwanii wszczęła pozew przeciwko lokalnej policji i firmie ubezpieczeniowej po tym, jak rzekomo musieli godzinami siedzieć w policyjnym radiowozie, ponieważ ich roślina hibiskusa została pomylona z doniczką.

Według Pittsburgh Tribune-Review, agent ubezpieczeniowy przyszedł do domu 69-letniego Edwarda Cramera i jego 66 letniej żony Audrey Cramer, aby spisać raport o zwalonym drzewie.

Właściciele domu twierdzą, że agent ubezpieczeniowy potajemnie robił zdjęcia hibiskusowi, który rósł na podwórku i przekazywał je organom ścigania.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych
hibiskus marihuana
Hibiskus acetosella – roślina, która została pomylona z konopiami. (Fot. tropical.theferns.info)

Policja wykorzystała zdjęcia do uzyskania nakazu przeszukania i przystąpiła do nalotu na dom właścicieli. 66 letnia Audrey została zakuta w kajdanki, kiedy była jeszcze w bieliźnie, a policjanci wycelowali w nią z karabinu.

Kiedy zaczął się nalot, jej męża nie było w domu. W skardze podkreślono, że kobieta została zmuszona do stania na zewnątrz 10 minut w samej bieliźnie i zakuta w kajdanki, zanim została umieszczona na tylnym siedzeniu radiowozu.

Kiedy przybył Edward Cramer, w jego stronę również została skierowana broń. Został on aresztowany i zmuszony do siedzenia przez dwie godziny w radiowozie wraz z żoną, kiedy funkcjonariusze przeszukiwali ich dom.

Po zakończeniu przeszukiwania para została uwolniona, ale policjanci skonfiskowali rosnącego hibiskusa.

“Zaczynam rozumieć, dlaczego wiele osób nie ma zaufania do policji.” – powiedziała Audrey Cramer. “Naprawdę czuję i nie sądzę, aby kiedykolwiek zaufała policji.”

Co ciekawe, niecały tydzień później Cramersowie otrzymali informację od firmy ubezpieczeniowej, w której napisano, że na ich posiadłości znaleziono marihuanę i jeśli jej nie usunęli, firma zrezygnuje z ubezpieczenia ich majątku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować