Strona głównaAktualnościŚwiatPolicjanci myśleli, że odkryli plantację marihuany wartą 100,000$. To jednak nie była...

Policjanci myśleli, że odkryli plantację marihuany wartą 100,000$. To jednak nie była marihuana

Dziesięciu policjantów brało udział w odkryciu “nielegalnej uprawy marihuany.” Wycięli oni pole, na którym znajdowało się 290 roślin. Sami nazwali to “jedną z największych plantacji marihuany w okolicy.”

Funkcjonariusze wycięli rośliny i załadowali je na przyczepy samochodów, a następnie zaczęli robić sobie zdjęcia ze zlikwidowaną “uprawą marihuany”, które następnie zostały umieszczone na Facebookowym profili Jasper Police Department’s.

konopie przemyslowe zamiast marihuany
fot. Facebook – Jasper Police Department

Krótko po udostępnieniu zdjęć dumnych policjantów rozpoczęła się fala komentarzy, z których najczęściej można było przeczytać, że “to są konopie przemysłowe”.

Zdjęcie zalała fala negatywnych komentarzy i uwag. Najwięcej było szyderczych gratulacji na elitarnej drużyny, która zepsuła pole “surowca do produkcji lin”.

Policja z Jasper szybko usunęła zdjęcie ze swojego profilu, kiedy zdała sobie sprawę, że dumni policjanci robią sobie zdjęcie z konopiami przemysłowymi, a nie z marihuaną.

policja odkryla plantacje konopi przemyslowychPolicjanci byli do tego stopnia nieświadomi, że zaczęli obliczać szacunkową wartość na czarnym rynku. Liczyli oni, że właśnie zniszczyli pole marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 100,000$.

“Wygląda to jak konopie przemysłowe, ponieważ są wysokie i bez topów.” – powiedział dyrektor Show-Me Cannabis.

Do tej pory nikt nie został oskarżony o nielegalną uprawę konopi przemysłowej. Jeśli rosły one “dziko”, to nikt nie usłyszy zarzutów. Szef policji w Jasper, Chad Karr powiedział dziennikarzom Riverfront Times, że posterunek nie chciał pochwalić się kilkoma roślinami konopi, ale raczej służył poinformowaniu dilera działającego na terenie tego obszaru, że policja ścięła jego dorobek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289  Od: VapeFully
 • Promocja! Arizer Air II vaporizer

  Arizer Solo 2 Vaporizer

  649  Od: VapeFully
 • PAX 3 Vaporizer

  899  Od: VapeFully
 • Olej CBD FORTE 1000 mg

  79  Od: KombinatKonopny
 • Promocja! Fenix Mini Vaporizer

  Fenix Mini Vaporizer

  289  Od: VapeFully

Mogą Cię zainteresować