Podszedł do policjantów na krakowskim rynku i zapropononował zapalenie jointa

36-letni mieszkaniec Ełku podczas spaceru na Rynku Głównym w Krakowie zaproponował dwóm przypadkowym osobom wspólne zapalenie jointa. Nie krył zdziwienia, kiedy okazało się, że dwójka mężczyzn to nieumundurowani policjanci.

Zaproponował jointa policjantom na Krakowskim Rynku Głównym
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

“Kilka dni temu do patrolujących okolice Rynku Głównego nieumundurowanych funkcjonariuszy podszedł mężczyzna, który zaproponował jednemu z nich wspólne wypalenie skręta. ” – relacjonuje Małopolska Policja.

“Mężczyzna nie krył zaskoczenia, gdy dowiedział się, że ma do czynienia z  policjantami.”

Zaproponował jointa, a miał jeszcze 0,7g suszu

Podczas sprawdzania zatrzymanego 36-latka okazało się, że jest to mieszkaniec Ełku. Znaleziono przy nim również 0,7g marihuany oraz kradziony telefon.

Zatrzymany został przewieziony na I Komisariat Policji w Krakowie przy ul. Szerokiej, gdzie złożył wyjaśnienia. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających z art 62.1, za co grozi mu nawet 3 lata więzienia.

Według naszych przypuszczeń mężczyzna może również usłyszeć zarzut chęci udostępniania zabronionych substancji osobom trzecim. Z reguły za samo posiadanie 0,7g suszu konopi indyjskich prokurator odstępuje od wszczęcia postępowania ze względu na znikomą szkodliwość społeczną czynu, jednak nie jest to regułą.

źródło: Malopolska.policja.gov.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -