Oto ile konsumenci marihuany wydali na nią pieniędzy 20 kwietnia (4/20)

Według nowego raportu, 20 kwietnia (4/20) sprzedano legalną marihuanę o wartości ponad 45 milionów dolarów.

MJ Freeway, wiodąca firma śledząca poczynania branży legalnej marihuany donosi, że 20 kwietnia konsumenci kupili marihuanę o łącznej wartości ponad 45 milionów dolarów, co oznacza wzrost o 20% w porównaniu do 2016 roku.

sprzedaż legalnej marihuany w USA 20 kwietnia wyniosła ponad 45 milionów dolarów
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Przed 20 kwietnia firma MJ Freeway przewidywał wzrost sprzedaży detalicznej o 20% i wzrost liczby klientów o 10%. Prognozy i raporty MJ Freeway opierają się na danych dotyczących sprzedaży, które zostały zestawione dzięki analizie większości firm na rynku legalnej marihuany.

20 kwietnia jest powszechnie uznawany za święto palaczy marihuany. “Wraz z rosnącą akceptacją marihuany, spodziewaliśmy się znacznego wzrostu sprzedaży 20 kwietnia. To doskonała okazja dla dorosłych do zakupu legalnych konopi na uregulowanym rynku, a jednocześnie możliwość dowiedzenia się wielu ciekawych rzeczy na temat samej kultury i historii branży.” powiedziała Jessica Billingsley – współzałożyciel MJ Freeway.

420 w liczbach

MJ Freeway przewidywał 10-procentowy wzrost liczby transakcji w dniach 14.04 – 20.04. Tegoroczny 4/20 przyniósł 13 procentowy wzrost liczby zamówień w porównaniu do średniej tygodniowej.

W dniu 4/20 firma MJ Freeway przewidywała średnią wartość transakcji na poziomie wyższym o 6$, w porównaniu do średniej transakcji w pozostałej części roku. Rzeczywisty wynik był znacznie wyższy. Średnia wartość transakcji 20 kwietnia wyniosła 77,21$, co oznacza wzrost o 10$ w porównaniu do średniej wartości transakcji w całym roku.

Następna data, na którą czekają sklepy z legalną marihuaną to 4 lipca, kiedy to przypada trzeci najbardziej dochodowy dzień dla sklepów z marihuaną. Najwyższa sprzedaż marihuany przypada na 20 kwietnia (420) i sylwestra.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -