- Reklama -
Banner

O gościu, który twierdzi, że palenie zioła czasowo zmienia go w geja

Użytkownicy portalu Reddit ukuli termin “highsexualism”, mający odnosić się do zjawiska “czasowego homoseksualizmu” pod wpływem zioła. Jeśli jesteście w temacie – gratulacje.

Jeśli nie – oto jak opisał to użytkownik, który wzbudził największy odzew:

Jestem dość hardcorowym zielarzem, ale odpuszczam czasem w miesiącach, gdy muszę się dużo uczyć. Kiedy jestem trzeźwy czuję wielki pociag do dziewczyn a mężczyźni ani trochę mnie nie kręcą, ale kiedy jestem upalony po prostu marzę o obciągnięciu wielkiego kutasa, albo facecie, który porządnie by mnie wyruchał.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Czy komukolwiek zdarzyło się odczuwać takie efekty? Pytam tylko z ciekawości, nie męczy mnie to szczególnie, ponieważ kiedy jestem upalony wciąż podobają mi się dziewczyny, ale czasem czuję się dziwacznie przebywając z kumplami, do których nie chciałbym odczuwać pociągu.

Dla jasności: to zdarza się tylko wtedy, gdy jestem naprawdę ZBYT mocno upalony. Kilka jointów wypalonych na spółkę tak nie działa, ale, o raju, kiedy jestem w na krawędzi odpłynięcia…

EDIT: po tym, jak wydarzyło się to kilka razy, zdecydowałem się na seks z facetem. Może to dlatego, że mam tylko 19 lat a on miał coś koło 23, ale czułem takie obrzydzenie, że nie doszło do niczego więcej ponad oral.

Inni użytkownicy z chęcią podzielili się swoimi przemyśleniami i radami.

Użytkownik Shoebotm zasugerował:

Może to granice twojego Ego rozmywają się, kiedy osiągasz ten “transcendentny” stan, opuszczasz gardę i głowę podnosi twoje “prawdziwe” ja. Jestem ciekaw, jak zadziałałoby pod tym względem LSD, mam kilku przyjaciół, którzy tripując odsłonili/odkryli u siebie takie uczucia.

Photonomicron zaś dodał:

Sporadyczna chęć obciągnięcia komuś gdy jesteś totalnie ujarany nie czyni cię ‘gejem”, ale nie krępuj się, jeśli masz na to ochotę. Jeśli wytrzeźwiejesz i wciąż będziesz czuł pragnienie wtulenia się w krzepką męską klatę, otoczony silnymi, muskularnymi ramionami, ukrywając się przed światem tam, gdzie jest ciepło i bezpiecznie i WTEDY zechcesz mu obciągnąć – to już pewniejsza oznaka tego, że faktycznie jesteś homoseksualistą. Innymi słowy rób co chcesz i nie czuj się zobowiązany do przyklejania sobie etykietek czy tłumaczenia się komukolwiek.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować