- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

O gościu, który twierdzi, że palenie zioła czasowo zmienia go w geja

Użytkownicy portalu Reddit ukuli termin “highsexualism”, mający odnosić się do zjawiska “czasowego homoseksualizmu” pod wpływem zioła. Jeśli jesteście w temacie – gratulacje.

Tego gościa, palenie marihuany zamieniało w geja
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Jeśli nie – oto jak opisał to użytkownik, który wzbudził największy odzew:

Jestem dość hardcorowym zielarzem, ale odpuszczam czasem w miesiącach, gdy muszę się dużo uczyć. Kiedy jestem trzeźwy czuję wielki pociag do dziewczyn a mężczyźni ani trochę mnie nie kręcą, ale kiedy jestem upalony po prostu marzę o obciągnięciu wielkiego kutasa, albo facecie, który porządnie by mnie wyruchał.

Czy komukolwiek zdarzyło się odczuwać takie efekty? Pytam tylko z ciekawości, nie męczy mnie to szczególnie, ponieważ kiedy jestem upalony wciąż podobają mi się dziewczyny, ale czasem czuję się dziwacznie przebywając z kumplami, do których nie chciałbym odczuwać pociągu.

Dla jasności: to zdarza się tylko wtedy, gdy jestem naprawdę ZBYT mocno upalony. Kilka jointów wypalonych na spółkę tak nie działa, ale, o raju, kiedy jestem w na krawędzi odpłynięcia…

- Reklama - Cannabis Light logo

EDIT: po tym, jak wydarzyło się to kilka razy, zdecydowałem się na seks z facetem. Może to dlatego, że mam tylko 19 lat a on miał coś koło 23, ale czułem takie obrzydzenie, że nie doszło do niczego więcej ponad oral.

Inni użytkownicy z chęcią podzielili się swoimi przemyśleniami i radami.

Użytkownik Shoebotm zasugerował:

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Może to granice twojego Ego rozmywają się, kiedy osiągasz ten “transcendentny” stan, opuszczasz gardę i głowę podnosi twoje “prawdziwe” ja. Jestem ciekaw, jak zadziałałoby pod tym względem LSD, mam kilku przyjaciół, którzy tripując odsłonili/odkryli u siebie takie uczucia.

Photonomicron zaś dodał:

Sporadyczna chęć obciągnięcia komuś gdy jesteś totalnie ujarany nie czyni cię ‘gejem”, ale nie krępuj się, jeśli masz na to ochotę. Jeśli wytrzeźwiejesz i wciąż będziesz czuł pragnienie wtulenia się w krzepką męską klatę, otoczony silnymi, muskularnymi ramionami, ukrywając się przed światem tam, gdzie jest ciepło i bezpiecznie i WTEDY zechcesz mu obciągnąć – to już pewniejsza oznaka tego, że faktycznie jesteś homoseksualistą. Innymi słowy rób co chcesz i nie czuj się zobowiązany do przyklejania sobie etykietek czy tłumaczenia się komukolwiek.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -