Dołącz do nas

Nauka

Nauka pod wpływem marihuany

Nauka pod wpływem marihuany, czy to możliwe?
Różnica wieku osób palących marihuanę jest bardzo duża, od starszych po młode osoby które nadal się uczą, czy to w szkole średniej czy to na studiach. Dla niektórych z nich nauka jest ważnym celem w życiu.  Ale czy da się pogodzić jedno i drugie? Teoretycznie da się, i paląc można nawet poprawić swoje wyniki egzaminów. ale to zależy jakim typem palacza jesteś.

Tristan-Goligher-captures-the-mood-of-Dolores-on-a-Fall-afternoon.-1-1024x682

W zależności od charakteru osoby używającej marihuanę, może być ona prawdziwą pomocą przy testach i egzaminach w szkole. Istnieje grupa palaczy, która wszystko co robi musi robić to pod wpływem THC. Badania dowodzą, że jeśli ci ludzie palą podczas studiowania, a następnie zapalą przed egzaminem to twierdzą oni, że marihuana pomaga im uzyskać lepsze wyniki na egzaminach. Osoby palące przed testami twierdzą, że marihuana pomaga im się skupić na zadaniu, i pomaga przystąpić do nich bez nerwów. Jej relaksacyjne właściwości sprawiają, że ta grupa osób może przystąpić do egzaminów bez niepotrzebnego stresu i skupić się tylko na egzaminie.

Druga grupa palaczy to taka, która nie może palić w czasie nauki lub być pod wpływem na egzaminach. Takie osoby które palą przed nauką, próbują przeczytać zdanie a w międzyczasie zaczynają myśleć o tym, co będą jeść na kolacje… a może teraz zjedzą skoro już są upalone? Jeśli jesteś palaczem o takich cechach, to zalecamy pozostać trzeźwym w trakcie nauki jak również na egzaminach.

Matt-Mernagh-Smoking-a-Joint-near-a-marijuana-plant

Mimo, że marihuana powoduje problemy z pamięcią krótkotrwałą, niektórzy ludzie potrafią korzystać z efektów THC podczas nauki jak i egzaminów. Jak na razie istnieje bardzo mało badań naukowych dotyczących tego tematu, a większość informacji które można znaleźć w internecie to opinie osób używających marihuany. Sam wiesz najlepiej do jakiego rodzaju się zaliczasz. Jeśli wiesz, że możesz palić i poprawnie wykonywać swoje szkolne obowiązki, to nie ma problemu. Ale jeśli masz jakieś wątpliwości co do przyswajania wiedzy pod wpływem THC, i nie możesz się skupić na jednej rzeczy, lepiej odstaw jointy do czasu aż się nauczysz i wszystko ogarniesz 🙂

 

źródło

Susz CBD Cannabis Light
Zamów legalny Cannabis Light
Susz CBD

Opublikowany

dnia

2 komentarze

2
Skomentuj artykuł!

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na komentarze
0 Obserwujących
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętsze komentarze
  Subskrybuj temat  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kuba
Gość
Kuba

Uwielbiam uczyć sie upalony. Nie jestem jednak przekonany czy to dobry pomysł. Czekam na jakieś nowe badania 😀

Mazur
Gość
Mazur

U mnie to zależy od tego, czy przed upaleniem jestem najedzony, czy nie 😀

Popularne