- Reklama -
Banner

Nauka pod wpływem marihuany

Nauka pod wpływem marihuany, czy to możliwe?
Różnica wieku osób palących marihuanę jest bardzo duża, od starszych po młode osoby które nadal się uczą, czy to w szkole średniej czy to na studiach. Dla niektórych z nich nauka jest ważnym celem w życiu.  Ale czy da się pogodzić jedno i drugie? Teoretycznie da się, i paląc można nawet poprawić swoje wyniki egzaminów. ale to zależy jakim typem palacza jesteś.

W zależności od charakteru osoby używającej marihuanę, może być ona prawdziwą pomocą przy testach i egzaminach w szkole. Istnieje grupa palaczy, która wszystko co robi musi robić to pod wpływem THC. Badania dowodzą, że jeśli ci ludzie palą podczas studiowania, a następnie zapalą przed egzaminem to twierdzą oni, że marihuana pomaga im uzyskać lepsze wyniki na egzaminach. Osoby palące przed testami twierdzą, że marihuana pomaga im się skupić na zadaniu, i pomaga przystąpić do nich bez nerwów. Jej relaksacyjne właściwości sprawiają, że ta grupa osób może przystąpić do egzaminów bez niepotrzebnego stresu i skupić się tylko na egzaminie.

Druga grupa palaczy to taka, która nie może palić w czasie nauki lub być pod wpływem na egzaminach. Takie osoby które palą przed nauką, próbują przeczytać zdanie a w międzyczasie zaczynają myśleć o tym, co będą jeść na kolacje… a może teraz zjedzą skoro już są upalone? Jeśli jesteś palaczem o takich cechach, to zalecamy pozostać trzeźwym w trakcie nauki jak również na egzaminach.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Matt-Mernagh-Smoking-a-Joint-near-a-marijuana-plant

Mimo, że marihuana powoduje problemy z pamięcią krótkotrwałą, niektórzy ludzie potrafią korzystać z efektów THC podczas nauki jak i egzaminów. Jak na razie istnieje bardzo mało badań naukowych dotyczących tego tematu, a większość informacji które można znaleźć w internecie to opinie osób używających marihuany. Sam wiesz najlepiej do jakiego rodzaju się zaliczasz. Jeśli wiesz, że możesz palić i poprawnie wykonywać swoje szkolne obowiązki, to nie ma problemu. Ale jeśli masz jakieś wątpliwości co do przyswajania wiedzy pod wpływem THC, i nie możesz się skupić na jednej rzeczy, lepiej odstaw jointy do czasu aż się nauczysz i wszystko ogarniesz 🙂

 

źródło

2 KOMENTARZE

 1. Uwielbiam uczyć sie upalony. Nie jestem jednak przekonany czy to dobry pomysł. Czekam na jakieś nowe badania 😀

 2. U mnie to zależy od tego, czy przed upaleniem jestem najedzony, czy nie 😀

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować