- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

NASCAR usuwa z samochodu logo firmy, która zajmuje się marihuaną

Carl Long został zmuszony do ściągnięcia reklamy z samochodu, po tym, jak NASCAR stwierdził, że zostały naruszone zasady sponsoringu i malowania. NASCAR nie zatwierdził logo firmy, która zajmuje się produkcją waporyzatorów.

nascar logo marihuana
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Logo firmy z Kolorado – Veedverks było umieszczone na żółto zielonym samochodzie Carl’a Long’a, ale rzecznik NASCAR stwierdził, że logo nigdy nie zostało sprawdzone i zatwierdzone. Kiedy urzędnicy dowiedzieli się o logo znajdującym się na samochodzie, kazali członkom załogi usunąć je zanim samochód trafi na tor.

Chociaż zarząd NASCAR nie był zadowolony z nowego brandingu, to zespół kierowcy został zmuszony do usunięcia logo nowego sponsora.

Przed weekendem Carl Long podziękował swojemu nowemu sponsorowi: “Dzięki mediom społecznościowym mamy nową firmę z siedzibą w Kolorado, której logo pojawi się na masce. VeedVerks. Produkują kartridże do waporyzatorów.

Ruch NASCAR był dosyć głupi, biorąc pod uwagę, że Stany Zjednoczone są w punkcie, kiedy marihuana jest powszechnie akceptowana. Jest ona legalna w ośmiu stanach, a w większości stanów legalne jest używanie marihuany do celów medycznych.

- Reklama - Cannabis Light logo

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -