- Reklama -
Banner

NASCAR usuwa z samochodu logo firmy, która zajmuje się marihuaną

Carl Long został zmuszony do ściągnięcia reklamy z samochodu, po tym, jak NASCAR stwierdził, że zostały naruszone zasady sponsoringu i malowania. NASCAR nie zatwierdził logo firmy, która zajmuje się produkcją waporyzatorów.

Logo firmy z Kolorado – Veedverks było umieszczone na żółto zielonym samochodzie Carl’a Long’a, ale rzecznik NASCAR stwierdził, że logo nigdy nie zostało sprawdzone i zatwierdzone. Kiedy urzędnicy dowiedzieli się o logo znajdującym się na samochodzie, kazali członkom załogi usunąć je zanim samochód trafi na tor.

Chociaż zarząd NASCAR nie był zadowolony z nowego brandingu, to zespół kierowcy został zmuszony do usunięcia logo nowego sponsora.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Przed weekendem Carl Long podziękował swojemu nowemu sponsorowi: “Dzięki mediom społecznościowym mamy nową firmę z siedzibą w Kolorado, której logo pojawi się na masce. VeedVerks. Produkują kartridże do waporyzatorów.

Ruch NASCAR był dosyć głupi, biorąc pod uwagę, że Stany Zjednoczone są w punkcie, kiedy marihuana jest powszechnie akceptowana. Jest ona legalna w ośmiu stanach, a w większości stanów legalne jest używanie marihuany do celów medycznych.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować