- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Najnowsze badania: E-papierosy bardziej szkodliwe od normalnych

Badania Światowej Organizacji Zdrowia potwierdziły, że e-papierosy są bardziej rakotwórcze niż zwykłe papierosy. Badania miały na celu porównanie elektronicznych papierosów i tradycyjnych, pod kątem stężenia substancji które powodują raka.

e-papierosy-szkodliwe-rak
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Raport wskazuje, że e-papierosy są groźniejsze od zwykłych, i z badań japońskich naukowców wynika, że mają one nawet dziesięciokrotnie wyższy poziom substancji rakotwórczych.

Agencja AFP dotarła do raportu Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Z badań wynika, że elektroniczne papierosy wydzielają rakotwórczy acetaldehyd i formaldehyd.

Stężenie formaldehydu było dużo więcej niż w klasycznych papierosach, a jego stężenie osiąga najwyższy poziom, gdy grzałka e-papierosa osiąga maksymalną temperaturę.

Niebezpieczne wydaje się także bierne palenie e-papierosów, a ich użytkownicy zazwyczaj nie przejmują się paleniem w zamkniętych pomieszczeniach, tłumacząc, że wydzielany zapach ładnie pachnie.

- Reklama - Cannabis Light logo

Polecamy całkowicie rzucić palenie papierosów, i tych zwykłych i elektronicznych. Jeśli Twój znajomy korzysta z elektronicznego papierosa, podziel się z nim tą wiadomością.

1 KOMENTARZ
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -