Dołącz do nas

Nauka

Najnowsze badania: E-papierosy bardziej szkodliwe od normalnych

e-papierosy-szkodliwe-rak

Badania Światowej Organizacji Zdrowia potwierdziły, że e-papierosy są bardziej rakotwórcze niż zwykłe papierosy. Badania miały na celu porównanie elektronicznych papierosów i tradycyjnych, pod kątem stężenia substancji które powodują raka.

Raport wskazuje, że e-papierosy są groźniejsze od zwykłych, i z badań japońskich naukowców wynika, że mają one nawet dziesięciokrotnie wyższy poziom substancji rakotwórczych.

Agencja AFP dotarła do raportu Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Z badań wynika, że elektroniczne papierosy wydzielają rakotwórczy acetaldehyd i formaldehyd.

Susz CBD Sklep

Stężenie formaldehydu było dużo więcej niż w klasycznych papierosach, a jego stężenie osiąga najwyższy poziom, gdy grzałka e-papierosa osiąga maksymalną temperaturę.

Niebezpieczne wydaje się także bierne palenie e-papierosów, a ich użytkownicy zazwyczaj nie przejmują się paleniem w zamkniętych pomieszczeniach, tłumacząc, że wydzielany zapach ładnie pachnie.

Polecamy całkowicie rzucić palenie papierosów, i tych zwykłych i elektronicznych. Jeśli Twój znajomy korzysta z elektronicznego papierosa, podziel się z nim tą wiadomością.

Zamów legalnego jointa CBD
na www.CannabisLight.pl

Zamów legalnego jointa CBD
na www.CannabisLight.pl


Opublikowany

dnia

1 Komentarz

1
Skomentuj artykuł!

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na komentarze
0 Obserwujących
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętsze komentarze
  Subskrybuj temat  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Vader Wa
Gość
Vader Wa

Po co palić papierosy, jeśli mamy ziele? No, oczywiście cena i głupota mogą być argumentami, ale to poprostu głupota(wsęsie palenie faj)!

Popularne