Zielony piątek – wyprzedaż marihuany

W piątek Amerykanie obchodzili tzw “czarny piątek”, czyli wszechobecne wyprzedaże i niskie ceny. Nawiązując do czarnego piątku, sklepy z detaliczną marihuaną w Kolorado i Waszyngtonie przygotowały niespodziankę dla swoich klientów, oferując wyprzedaż trawki, czyli “zielony piątek”.

zielony-piatek-marihuana-wyprzedaz
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

“To szaleństwo. Mieliśmy ruch cały dzień. Wiedzieliśmy, że możemy sprzedaż bardzo dużo. Czarny piątek zamienił się w zielony piątek.”

Sklepy w Denver chciały zachęcić klientów do odwiedzenia ich sklepu dzień po Święcie Dziękczynienia, oferując  jointy za dolara, o połowę tańsze “naboje” do przenośnych vaporizerów, ale największym powodzeniem cieszyły się uncję marihuany (28g) za 50 dolarów, czyli o 200 dolarów taniej niż zwykle.

Jednak stworzenie “zielonego piątku” nie było tak proste jak wyprzedaż sprzętu elektronicznego czy nawet alkoholu. W Kolorado firmy muszą przestrzegać obowiązującego prawa, które zakazuje akcji marketingowych, ograniczając zasięg reklamy.

Jednak mimo ograniczeń, jeden klient powiedział, że na marihuanowej wyprzedaży wydał wszystkie pieniądze przeznaczone na święta.

Uncje za 50 dolarów były dostępne tylko dla pierwszych 16 osób, a od czwartku wieczorem 120 klientów czekało na otwarcie sklepu.

Jarret Morgan, który kupił ostatnią uncję w specjalnej cenie powiedział, że była to najlepsza promocja jaką widział w tym roku.

„Również niektóre polskie sklepy z waporyzatorami prowadzą akcje promocyjne z okazji Black Friday. Kto wie, może za parę lat w Polsce będziemy obchodzili Zielony Piątek taki sam jak w Colorado czy w Waszyngtonie.” – komentuje z uśmiechem Ryszard Fazowski ze sklepu VapeFully.com/pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -