- Reklama -
Banner

Moby Dick XXL Auto od Dinafem Seeds – potwór wśród odmian autoflowering

Moby Dick XXL Auto od Dinafem Seeds jedna z niewielu automatycznie kwitnących odmian, która rośnie jak odmiany fotoperiodyczne i dostarcza porównywalnych plonów. Jak na odmianę autoflowering, moc oraz plony odmiany Moby Dick XXL auto są na prawdę niesamowite.

Moby Dick XXL Auto to odmiana dominująca w geny sativa, która jest krzyżówką White Widow XXL Auto oraz Haze XXL Auto. Jest wysoką i smukłą rośliną, która rozmiarem wyróżnia się wśród innych odmian automatycznych. Jego rozmiar sprawia, że jest to idealna odmiana na outdoor. Warto jednak pamiętać, że Moby Dick XXL Auto to potwór wśród automatów i może osiągnąć nawet 1,70m, więc trudno tu mówić o dyskrecji.

Wydajność jest jedną z mocnych stron tego szczepu, więc jest często wybierany przez hodowców, którym zależy na wysokich plonach. Z nasiona Moby Dick XXL Auto wyrasta roślina, której kwiaty są doskonałe pod względem jakości i ilości, co rzadko się zdarza w odmianach autoflowering. Jej lepkie topy są charakterystyczne dla sativy – długie w kształcie szyszek i pokryte żywicą.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Trichomy na kwiatach odmiany Moby Dick XXL Auto produkują niezwykle intensywny aromat z nutą cytrusów, sosny i drewna egzotycznego. Wysoka zawartość THC zapewnia niesamowicie silne doświadczenie psychoaktywne. Moby Dick XXL Auto zapewnia silny i długotrwały efekt, który odczuwalny jest zarówno na ciele, jak i na głowie.

Moby Dick XXL Auto to bardzo wdzięczna i łatwa w uprawie odmiana, ponieważ świetnie radzi sobie w warunkach indoor i outdoor. Jej rozłożystość oraz duże odległości między kolejnymi rozgałęzieniami (internody) sprawiają jednak, że mało kto uprawia ją wewnątrz. Roślina wydziela dosyć intensywny aromat, co jest kolejnym argumentem za uprawą outdoor.

W ostatnich tygodniach kwitnienia, kiedy Moby Dick XXL Auto jest pełen ciężkich kwiatów, może potrzebować wsparcia, aby utrzymać ciężar wszystkich topów. Warto więc zaopatrzyć się w podpórki dla rośliny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować