- Reklama -
Banner

Różnice między nasionami automatycznie kwitnącymi a fotoperiod

Jeśli szukasz odmiany marihuany, które chcesz dodać do swojej kolekcji nasion, to musisz się zastanowić, czy kolejne nasiona będą odmianą automatycznie kwitnącą, czy też wybierzesz odmiany fotoperiod, Jeśli nie masz pewności, które z nich dodać do swojej kolekcji, to z tego artykułu dowiesz się jakie są różnice między odmianami automatycznie kwitnącymi i fotoperiod.

Nasiona autoflowering

Nasiona autoflowering to specjalnie hodowane odmiany nasion konopi, które posiadają specjalne właściwości, dzięki czemu doskonale nadają się do kolekcjonerów poszukujących szybkich, niewielkich i mało wymagających odmian.

Nasiona automatycznie kwitnące mają ustalony cykl życiowy, co oznacza, że ​​są one zaprogramowane na poziomie genetycznym na wzrost, a następnie kwitną samodzielnie w określonym czasie, bez potrzeby zmiany czasu oświetlenia.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Fakt, że nasiona Autoflowering działają samodzielnie, niezależnie od cyklu światła, na który są narażone, oznacza, że ​​są one mniej wymagające i są o wiele bardziej przyjazne dla początkujących niż nasiona fotoperiod.
Nasiona automatycznie kwitnące są często wybierane przez kolekcjonerów, którym zależy na czasie. Często są one niskiego wzrostu, dzięki czemu nadają się do niewielkich kolekcji, w których plony nie są najważniejszym czynnikiem.

Podczas gdy wiele nasion autoflowering zostało specjalnie wyhodowanych w celu wytworzenia gęstego i mocnego kwiatu, generalnie będą one miały mniejszą moc niż optymalnie rosnące szczepy fotoperiod.

Nasiona Fotoperiod

Odmiany fotoperiod to odmiany nasion marihuany, które mogą urosnąć do gigantycznych rozmiarów, dzięki temu, że będą będą w okresie wegetacji bez kwitnienia, dopóki nie zostaną wystawione na odpowiednie warunki konieczne do wywołania kwitnienia.

Nasiona fotoperiod to wybór dla kolektorów, którzy chcą uzyskać największy możliwy potencjał plonu z każdego nasiona.
Dzięki temu, że szczepy Photoperiod mogą rosnąć dłużej i mieć większe rozmiary niż szczepy autoflowering, z czasem stają się znacznie bardziej wytrzymałe i silne.

Oprócz gigantycznych plonów i doskonałej wytrzymałości, nasiona fotoperiod są cenione przez wielu kolekcjonerów ze względu na ich niesamowity potencjał do wytwarzania kwiatów o bardzo wysokim poziomie THC i CBD.

Autoflowering vs. Fotoperiod

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł odpowiedzieć na niektóre z pytań dotyczących różnicy między nasionami konopi fotoperiod i automatycznie kwitnącymi. Jeśli nadal nie jesteś pewien, w którą stronę iść, zawsze możesz skontaktować się ze sklepem Ganja Farmer, gdzie na pewno znajdziesz idealną odmianę dla twoich wymagań.

Oświadczenie: Kiełkowanie nasion konopi w Polsce jest nielegalne. Naszym obowiązkiem jest poinformować cię o tym ważnym fakcie i nakłonić cię do przestrzegania przepisów. Pamiętaj, że nasiona marihuany w Polsce możesz kupić jedynie do celów pamiątkowych i kolekcjonerskich.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować