Mike Tyson wydaje na marihuanę 40,000$ miesięcznie

Mike Tyson wzbudził wiele kontrowersji, kiedy oznajmił, że wkracza w branże konopi indyjskich i otwiera własne ranczo konopne. Ranczo ma być rajem dla osób, które chcą odpocząć i zrelaksować się, jednocześnie mając dostęp do legalnej marihuany.

Ranczo konopne Mike Tysona
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Wygląda na to, że Tyson bardzo poważnie przygotowuje się do otwarcia ranczo i testuje wszystkie dostępne odmiany marihuany. 53-latek wyjawił w poniedziałek w swoim podkaście, że każdego miesiąca na Tyson Ranch wraz ze znajomymi spalają marihuanę o wartości 40,000 dolarów.

Ile palimy miesięcznie?” zapytał Tyson swojego współgospodarza, byłego zawodnika ligi NFL, który został zwolennikiem marihuany – Ebenem Brittonem. “40,000$ miesięcznie?” – dodał.

Miesięcznie na ranczu palimy 10 ton zioła”, powiedział Britton, odnosząc się do Tyson Ranch, kurortu i farmy marihuany o powierzchni 16 hektarów.

Czy to szalone?” – zapytał Tyson, choć wyglądało na to, że zna już odpowiedź, kiedy jego gość, raper Jim Jones, szeroko otworzył oczy.

To dużo” – powiedział.

Nieprzerwane, w każdej sekundzie płonie tam zioło”. – dodał Britton

Ostatni punkt kariery Tysona może być jego najbardziej dochodowym przedsięwzięciem. Na ranczo, które Tyson buduje w kompleksowym ośrodku o tematyce konopi uprawiane są różne odmiany konopi. Marihuana z Tyson Ranch sprzedawana jest w aptekach w Las Vegas, a były bokser twierdzi, że miesięczny przychód ze sprzedaży oscyluje w granicy 500,000 dolarów.

Krótko po zalegalizowaniu marihuany do celów rekreacyjnych w Kanadzie Tyson uruchomił ranczo, na którym uprawia dziewięć odmian kwiatów konopi indyjskich, silne ekstrakty, a wkrótce także żywność na bazie marihuany.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -