Dołącz do nas

Aktualności ze świata

Mike Tyson kupił 16 hektarów ziemi w Kalifornii. Będzie uprawiał marihuanę

Mike Tyson kupił 16 hektarów ziemi w Kalifornii. Będzie na niej uprawiał marihuanę

Mike Tyson wszedł do przemysłu legalnej marihuany, otwierając własne ranczo konopne w Kalifornii. Zamierza on nie tylko uprawiać wysokiej jakości odmiany marihuany, ale także wdrożyć nowoczesne technologie w celu przyspieszenia badań nad medycznymi zastosowaniami konopi indyjskich.

20 grudnia były mistrz świata wagi ciężkiej w boksie zakupił 16-hektarową działkę w California City. Dołączył do niego jego partner biznesowy Robert Hickman, Hay Strommen, a także burmistrz Jennifer Wood.

Hickman twierdzi, że “ziemie są przygotowane do uprawy” i Tyson Ranch będzie oazą na pustyni. California City spodziewa się dużego wzrostu upraw konopi indyjskich, ponieważ od pierwszego stycznia w Kalifornii marihuana do celów rekreacyjnych jest legalnie dostępna w sklepach.

Tyson Ranch poświęci 8 hektarów swojej ziemi pod uprawę marihuany, która “pozwoli hodowcom na maksymalną kontrolę upraw.” Będzie także szkółka uprawy konopi indyjskich, aby uczyć hodowców jak w najlepszy sposób uprawiać konopie.

Mike Tyson pomyślał nie tylko o samej uprawie konopi, ale zagospodarował 8 hektarów pod magazyn zaopatrzenia w wodę, obiekt do ekstrakcji konopi, fabrykę produktów spożywczych na bazie konopi, luksusowe kempingi, a nawet amfiteatr.

Mike od dawna wierzy w medyczne właściwości marihuany, a jego ranczo pracować będzie nad prowadzeniem badań w tym zakresie. Kannabidiol (CBD) – niepsychoaktywny związek występujący w konopiach jest skutecznym środkiem przeciwzapalny, przeciwdrgawkowym, przeciwutleniającym i przeciwpsychotycznym. Jest on skuteczny w leczeniu wielu różnych schorzeń.

Tyson Holistic – firma, która zajmuje się ranczem, składa się głównie z weteranów wojennych i twierdzi, że dbanie o zdrowie mężczyzn i kobiet, którzy służyli w siłach zbrojnych, jest najwyższym priorytetem. Burmistrz California City twierdzi, że ranczo byłego boksera jest “odrodzeniem dla całego miasta”.

 

Kwiaty konopi CBD
Reklama
Susz CBD

Opublikowany

dnia

Kliknij aby skomentować

Skomentuj artykuł!

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o

Popularne