- Reklama -
Banner

Mike Tyson kupił 16 hektarów ziemi w Kalifornii. Będzie uprawiał marihuanę

Mike Tyson wszedł do przemysłu legalnej marihuany, otwierając własne ranczo konopne w Kalifornii. Zamierza on nie tylko uprawiać wysokiej jakości odmiany marihuany, ale także wdrożyć nowoczesne technologie w celu przyspieszenia badań nad medycznymi zastosowaniami konopi indyjskich.

20 grudnia były mistrz świata wagi ciężkiej w boksie zakupił 16-hektarową działkę w California City. Dołączył do niego jego partner biznesowy Robert Hickman, Hay Strommen, a także burmistrz Jennifer Wood.

Hickman twierdzi, że “ziemie są przygotowane do uprawy” i Tyson Ranch będzie oazą na pustyni. California City spodziewa się dużego wzrostu upraw konopi indyjskich, ponieważ od pierwszego stycznia w Kalifornii marihuana do celów rekreacyjnych jest legalnie dostępna w sklepach.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Tyson Ranch poświęci 8 hektarów swojej ziemi pod uprawę marihuany, która “pozwoli hodowcom na maksymalną kontrolę upraw.” Będzie także szkółka uprawy konopi indyjskich, aby uczyć hodowców jak w najlepszy sposób uprawiać konopie.

Mike Tyson pomyślał nie tylko o samej uprawie konopi, ale zagospodarował 8 hektarów pod magazyn zaopatrzenia w wodę, obiekt do ekstrakcji konopi, fabrykę produktów spożywczych na bazie konopi, luksusowe kempingi, a nawet amfiteatr.

Mike od dawna wierzy w medyczne właściwości marihuany, a jego ranczo pracować będzie nad prowadzeniem badań w tym zakresie. Kannabidiol (CBD) – niepsychoaktywny związek występujący w konopiach jest skutecznym środkiem przeciwzapalny, przeciwdrgawkowym, przeciwutleniającym i przeciwpsychotycznym. Jest on skuteczny w leczeniu wielu różnych schorzeń.

Tyson Holistic – firma, która zajmuje się ranczem, składa się głównie z weteranów wojennych i twierdzi, że dbanie o zdrowie mężczyzn i kobiet, którzy służyli w siłach zbrojnych, jest najwyższym priorytetem. Burmistrz California City twierdzi, że ranczo byłego boksera jest “odrodzeniem dla całego miasta”.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

Mogą Cię zainteresować