- Reklama -
Banner

Mieszkańcy Las Vegas kupią marihuanę w okienku drive-thru

Od piątku 17 listopada, mieszkańcy Las Vegas mogli kupić odmianę marihuany Skywalker OG, oraz 15 innych odmian w pierwszym sklepie z marihuaną, w którym dostępna jest opcja zakupów drive-thru – czyli zakupy w okienku, bez wychodzenia z samochodu.

Mieszkańcy Las Vegas uwielbiają ten model sprzedaży do tego stopnia, że można tam wziąć ślub bez opuszczania samochodu. Tak jest – można wziąć ślub “przez okienko”. Wydaje się więc, że możliwość zakupu marihuany w ten sam sposób, przypadnie lokalnym konsumentom gandzi do gustu.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Największy sklep z marihuaną na świecie – NUWU, otworzył 17 listopada w samo południe drive-thru, dzięki czemu klienci mogą otrzymać zakupioną marihuanę w mniej niż minutę. Sklep zatrudnił menadżerów z fast food’ów drive thru, aby poradzić sobie z chaosem, kiedy klienci czekają w kolejce.

Las Vegas Sun informuje, że koszt zamontowania okienka, w którym szyba wykonana jest z kuloodpornego szkła i oprawiona jest kuloodpornym materiałem z kevlaru to koszt rzędu 30.000 dolarów. Każdego dnia z drive-thru korzysta ponad 500 klientów.

Największy na świecie sklep z marihuaną ma został założony przez plemię Paiute, będzie on działał 24 godziny na dobę i oferował będzie klientom możliwość zakupu właśnie w systemie drive-thru.

Dzięki niezależnej suwerenności na obszarach plemiennych i zatwierdzeniu ustawy SB 375, plemiona w Nevadzie mogą uczestniczy w rozwoju przemysłu konopnego, dzięki czemu rdzenni Amerykanie mają wyjątkową okazję do stworzenia wielu miejsc pracy w branży legalnych konopi.

Ze względu na to, że Cannabis Marketplace znajduje się na działce o powierzchni prawie 12 hektarów, uznawanej za teren plemienia Paiute, NUWU nie podlega tym samym przepisom stanowym, co inne sklepy z marihuaną w stanie Nevada. Ale Benny Tso, szef plemienia Paiute twierdzi, że ich sklep będzie działał w tam samo jak każdy inny sklep z konopiami indyjskimi.

Klienci w NUWI będą mieli do wyboru dokładnie te same produkty i będą podlegali tym samym stawkom podatkowym, co klienci w innych sklepach z marihuaną w okolicy, ale zamiast wysyłać zyski do stanowych kas oszczędnościowych, dodatkowe zyski będą przeznaczane na programy finansowe, takie jak usługi zdrowotne dla plemienia Paiute.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować