- Reklama -
Banner

Marihuana warta 40 000$ skradziona z przychodni w Seattle

Policja szuka podejrzanych o udział w napadzie na ambulatorium marihuany w Seattle. Włamanie miało miejsce podczas wczesnych godzin porannych, a złodzieje ukradli marihuanę o wartości 40 000 dolarów.

 

przychodnia-z-medyczna-marihuana

 

Właściciel sklepu Serj Kocharian powiedział, że uszkodzone zostało wszystko wewnątrz przychodni, kasy zostały otwarte, a złodzieje uciekli z suchymi kwiatami konopi wartymi ponad 40 tysięcy dolarów.

Rabusie weszli do budynku nie naruszając systemów bezpieczeństwa, rozbijając najpierw okna na wysokości trzech metrów. Po wejściu do poradni, złodzieje wybili dziurę w ścianie obok wzmacnianych drzwi używanych w więzieniach, aby wejść do pokoju, w którym przechowywano leki.

 

ambulatorium-medycznej-marihuany

 

Wydaje się, że złodzieje wyszli w ten sam sposób jak weszli, ponieważ ustawili stos mebli przy rozbitych oknach znajdujących się 3 metry nad ziemią. Śledczy znaleźli odcisków palców w pobliżu wyjścia, i mają nadzieję, że dowody te pomogą w złapaniu sprawców.

Niedawno pisaliśmy o dilerze, który zadzwonił na policje, że skradziono jego marihuanę, jednak było to na Florydzie, gdzie jest ona nielegalna.

 

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Olej CBD FORTE 1000 mg

  79 
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85 
 • Bongo Sejmówka (UFO) – Zielona / 30 cm / 5 mm

  179 
 • Symbol zastępczy

  PAX 3 Vaporizer

  899 

Mogą Cię zainteresować