- Reklama -
Banner

Los Angeles: pierwszy w historii targ z marihuaną

Użytkownicy medycznej marihuany w Los Angeles mogą kupić marihuanę bezpośrednio od rolników, tak samo jak kupują świeże warzywa i owoce. Kalifornia Heritage Market, odbywa się w West Coast Collective na 15 000 metrów kwadratowych na świeżym powietrzu, i jest otwarty od 10 rano do 8 wieczorem.

“To jest szansa dla pacjentów, aby mogli się oni dowiedzieć czegoś więcej bezpośrednio od plantatorów, mówi Adam Henry, dyrektor marketu. “Ponadto można uzyskać bardzo konkurencyjne ceny.”

Henry powiedział, że pacjenci mogą dostać na targu jeden gram marihuany za siedem dolarów, w porównaniu z 20 dolarami w przychodniach medycznej marihuany.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

marihuana-los-angeles-targ-konopny-

“Będziemy mogli obniżyć ceny” powiedział Henry.” W przychodni trzeba zatrudnić strażników, pracowników, kierowców, a do tego czynsz jest drogi.”

Henry powiedział, że targ jest całkowicie legalny, ponieważ znajduje się w odległości 1000 metrów od szkoły i 600 metrów od parku – takie są przepisy w Los Angeles.

“Klienci będą mogli dostać kwiaty, koncentraty, marihuanę spożywczą lub w płynie …. I można zrobić zakupy nawet 70% taniej niż w aptekach

Rynek, na którym hodowcy marihuany mogą rozmawiać bezpośrednio z klientami “jest absolutnym geniuszem”.  “Możemy dowiedzieć się,w jakim celu ją stosuję i zalecić odpowiednie odmiany” i zaleca odpowiednie szczepy, powiedział. Jednak targ nie będzie jednak dostępny dla wszystkich. Aby tam się dostać, należy pokazać swoje dokumenty i kartę medycznej marihuany. 

 

marihuana marihuana-los-angeles-targ-konopny-4 marihuana-los-angeles-targ-konopny5 marihuana-los-angeles-targ-konopny6 US-HOLIDAY-INDEPENDENCE DAY-MARIJUANA-MARKET marijuana-farmer-market marijuana-farmer-market2

 

 

 

 

 

 

marihuana-los-angeles-targ-konopny-2

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować