- Reklama -
Banner

Lekarze namawiają: Nie pal marihuany, wsadź ją do odbytu!

Kanada ma bardziej zaawansowany program medycznej marihuany, niż prawie każdy inny kraj pozwalający na medycznej stosowanie marihuany. Health Canada liczy obecnie 38 firm, które uprawiają i dystrybuują medyczną marihuanę. Ale co jest w tym złego? Większość pacjentów przyjmuje ją w zły sposób!

Większość pacjentów pali medyczną marihuanę, a zarówno Health Canada jak i Canadian Medical Association są przeciwne inhalacji dymu z marihuany. Dlatego lekarze w Kanadzie niechętnie przepisywali medyczną marihuanę, ponieważ leki przeciwbólowe oparte na opiatach również redukują ból, ale lekarze nie sugerują, że powinniśmy zalegalizować palenie opium.

Co więc zrobić?czopki doodbytnicze z marihuana

Usiądź i przygotuj się na to, co powiedział jeden z lekarzy dla wywiadu w CBC. Według niego najmądrzejszym rozwiązaniem jest wypiąć się i wsadzić medyczną marihuanę wprost do odbytnicy.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Mikhail Kogam jest dyrektorem medycznym w Medicine at George Washington University w stanie Waszyngton. Jak powiedział w wywiadzie dla CBC, “nie ma powodu, aby ludzie palili medyczną marihuanę.”

Po pierwsze, palenie medycznej marihuany jest nieskuteczne. Chociaż większość z nas potwierdzi, że efekty palenia marihuany są niemal natychmiastowe, to Mikhail Kogam twierdzi, że płuca z trudem absorbują wszystkie związki występujące w marihuanie, a żywność zawierająca kannabinoidy nie jest rozwiązaniem, ponieważ na przeszkodzie stają kwasy żołądkowe.

Dlatego najlepszym sposobem na konsumpcję marihuany medycznej są inne metody, takie jak nalewki, ekstrakty podawane pod język lub właśnie czopki z ekstraktem z konopi indyjskich.

“Podawanie doodbytnicze jest bardziej preferowane, ze względu na objętość absorbcji,” powiedział Mikhail Kogan. “Można przyjąć większą dawkę, która dużo lepiej się wchłonie, ale nie każdy jest otwarty na ten sposób podawania.”

Trzeba przyznać, że rzeczywiście nie każdy jest “otwarty” na ten sposób przyjmowania leku.

Ten sposób nie jest jednak ani nowy, ani rewolucyjny.

Według niektórych źródeł, czopki doodbytnicze są zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem dla pacjentów cierpiących na poważne choroby, takie jak nowotworu. Około 70% związków zawartych w konopiach indyjskich wchłania się w jelicie po podaniu doodbytniczym.

Ten sposób jest więc nie tylko skuteczny, ale sprawia, że konopie szybko się wchłaniają (10-15 minut) i proces ten trwa nawet przez 8 godzin.

“Będziesz wiedzieć, że to działa, kiedy poczujesz “ciepłe, płynne uczucie, które rozpoczyna się w miednicy i rozprzestrzenia się na resztę ciała.” – twierdzi Pamela Hadfield, współtwórca serwisu Hello MD.

“Jeśli doświadczyłeś bólu lub lęku, objawy prawdopodobnie natychmiast zaczną ustępować.”

Wspaniale!

W wielkim przemyśle legalnej marihuany, niewiele firm zdecydowało się na produkcję czopków doodbytniczych. Większość czopków używanych przez pacjentów to kapsułki domowej roboty, wypełnione mieszanką oleju kokosowego i ekstraktu z całej rośliny konopi indyjskich.

Najbardziej popularnym czopkiem zawierającym kannabinoidy nie są czopki doodbytnicze, ale czopki dopochwowe. Ich celem jest redukcja bólu menstruacyjnego, skurczów i innych problemów związanych z menstruacją, a ich skuteczność jest nadal kwestionowana.

Podejrzewamy, że palenie marihuany nadal pozostanie najbardziej popularną metodą przyjmowania marihuany, pomimo tego, że lekarze polecają przyjmowanie ją w czopkach.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować