- Reklama -
Banner

3 dni po legalizacji Waszyngton zarobił 150 000$, a zapasy marihuany już zostały wyprzedane


Minęło kilka dni odkąd Waszyngton otworzył sklepy z marihuaną do celów rekreacyjnych i medycznych, a stan już zarobił ponad 150 000$ z podatków akcyzowych. Jest to imponujące, tym bardziej, że tylko garstka sklepów była gotowa do otwarcia, w pierwszym dniu legalizacji.

Ceny są wysokie, ponieważ nie ma wystarczającej ilości produktów, i sklepy nie nadążają za popytem.

W rzeczywistości do tej pory, tylko jeden sklep detaliczny w Seattle (miasto w stanie Waszyngton) otrzymał licencję. Miasto sprzedało już całe swoje zapasy, i uzupełnią je dopiero 21 lipca. Na szczęście, oczekuje się, że ceny zejdą w dół kiedy więcej producentów będzie mogło zaoferować swój produkt konsumentom.

Waszyngton nadal wydaje licencje na detaliczną sprzedaż marihuany, i ciągle powstają nowe miejsca w których można ją nabyć. Wszystkie sklepy mają być otwarte na jesień tego roku, i państwo spodziewa się jeszcze większego napływu gotówki.

“Siedząc przy biurku, i patrząc przez okno na piękne miasto Seattle, obserwuję, że nasze miasto nie legło w gruzach, po ulicy nie chodzą zombie, a dzieci nie zmieniły się w uzależnionych narkomanów. Przykro mi, ale rozczaruję niedowiarków – Waszyngton ma się dobrze, a będzie jeszcze lepiej”

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Młynek do suszu OCB Premium 4 części sitko do pyłku

  Młynek do suszu OCB Premium 4 części sitko do pyłku

  79 
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Bubbler - Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  Bubbler – Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  230 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 

Mogą Cię zainteresować