- Reklama -
Banner

Kup plastikową torbę za 325$, a 28g marihuany dostaniesz gratis!

Massachusetts było na pierwszych stronach gazet w listopadzie, kiedy to stało się pierwszym stanem na wschodnim wybrzeżu, które zalegalizowało marihuanę do celów rekreacyjnych. Ale od głosowania do legalnego zakupu marihuany minie nieco czasu.

Gubernator Charlie Baker niedawno zdecydował, że sklepy z marihuaną będą musiały czekać sześć miesięcy, dopóki będą mogły otworzyć swoje drzwi dla klientów.

Jak się okazuje, sześć miesięcy to stanowczo za długo. Pewien bystry przedsiębiorca wynajął więc reklamę na Craigslist, gdzie za 325$ można kupić plastikową torebkę spożywczą. Sam worek z pewnością nie jest tyle wart, jednak kiedy w środku znajduje się gratis w formie marihuany, to wygląda to już trochę inaczej.

- Reklama -
Growbox.pl - sklep z akcesoriami do uprawy roślin

ad-menu-300x244

Massachusetts ma najbardziej ciekawe prawo dotyczące marihuany. Osoby powyżej 21 roku życia mogą uprawiać, posiadać i palić więcej marihuany, niż ludzie w innych stanach, gdzie marihuana również jest legalna.

Jedna część ustawy mówi o tym, że ludzie mogą “podarować” do uncji (28g) marihuany. Innymi słowy, jest co całkiem legalne, kiedy ktoś podaruje Ci uncję marihuany. Oczywiście jest to legalne do momentu, kiedy nie zachodzi transakcja gotówkowa.

Dealer marihuany z Craiglist wykorzystał prawo do maksimum. Opublikował ogłoszenie, w którym sprzedaje puste plastikowe torebki, od 20$ do 325$. Następnie, po sprzedaży pustego worka, sprzedający wypełnia go pewną ilością marihuany która jest gratisem, więc wszystko pozostaje w pełni legalne.

Im droższy worek, tym więcej “darmowej” marihuany dla kupującego. Według reklamy najdroższa torba kosztuje 325$ i zawiera 27.8g marihuany o różnych odmianach.

Aby dodać trochę humoru do całej historii, sprzerdawca opublikował swoje ogłoszenie w dziale “Usługi rolnicze i ogrodnicze” na popularnej stronie internetowej. W reklamie sprzedawca twierdzi, że marihuana w żaden sposób nie jest powiązana ze sprzedażą toreb – ot, taki gratis.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować