- Reklama -
Banner

Konopie dla krów? Kolorado zatwierdza paszę konopną dla zwierząt

Senat w Kolorado przegłosował projekt ustawy, według której zwierzęta gospodarskie będą mogły spożywać konopie. Senat przegłosował ustawę stosunkiem głosów 34-0 na korzyść ustawy, która pozwoli rolnikom na stosowanie konopi w paszach dla zwierząt. Obecnie ta praktyka jest zabroniona.

Mówiąc o konopiach mamy na myśli konopie przemysłowe, które nie posiadają właściwości psychoaktywnych. Rząd federalny USA umożliwił już możliwość stosowania konopi w karmie dla zwierząt gospodarskich już w 2014 roku, jednak tylko w ograniczonych okolicznościach.

W 2015 roku podobną ustawę uchwalił stan Waszyngton. W stanie Kolorado jest około 300 firm uprawiających konopie przemysłowe, które mogą skorzystać z nowej ustawy i dostarczać rolnikom paszę dla zwierząt składającą się z konopi.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Departament Rolnictwa w Kolorado stwierdził w ubiegłym miesiącu, że konopie nie są jeszcze bezpieczne do stosowania w paszach dla drobiu twierdząc, że nie ma wystarczających badań na temat wpływu tetrahydrokannabinolu (THC) na zwierzęta gospodarskie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 

Mogą Cię zainteresować