- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Każdego dnia stan Waszyngton zarabia 800.000$ na sprzedaży legalnej marihuany

We wrześniu w stanie Waszyngton, sprzedaż legalnej marihuany osiągnęła rekordowy poziom – 139.621.291$. Stanowi to wzrost o ponad 10 milionów dolarów, w porównaniu z poziomem sprzedaży w sierpniu. Z kolei sierpień był miesiącem, kiedy został pobity rekord w największej ilości sprzedanej marihuany w stanie Waszyngton, w jednym miesiącu.

każdego dnia stan waszyngton zarabia prawie milion doolarów ze sprzedaży medycznej marihuany
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Sprzedaż legalnej marihuany na poziomie prawie 140 milionów dolarów wygenerowała 26 milionów dolarów z wpływów podatkowych. Daje to łączną kwotę prawie 250.000.000$, którą stan Waszyngton zarobił na podatkach ze sprzedaży marihuany od początku 2016 roku.

Średnie dzienne obroty oscylują w granicach +4.5mln$, więc każdego dnia stan Waszyngton zarabia około 800.000$ z podatków od sprzedaży.

Według Liquor and Cannabis Board, w stanie Waszyngton rozdzielono 447 licencji na sprzedaż detaliczną marihuany i 896 licencji dla producentów. Więcej danych dotyczących legalnego rynku konopi indyjskich w Waszyngtonie można znaleźć na stronie internetowej Liquor and Cananbis Board.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -