- Reklama -
Banner

Kanaba Fair – kolejne targi konopne przed nami! Warszawa – 9-10 grudnia

Czy pamiętasz Targ Konopny? Pierwszą imprezę konopną w Warszawie, która odbyła się w czerwcu w Warszawie? A może znasz Wolne Konopie? Najstarszą organizację promującą racjonalne i efektywne wykorzystanie konopi w Polsce?

Z połączenia tych dwóch inicjatyw powstał Kanaba Fair – miejsce wymiany myśli, towarów, kontaktów, usług i wiedzy wśród ludzi, którym bliski jest temat konopi.To wydarzenie odbędzie się już 9 i 10 grudnia w Warszawie, przy ulicy Mińskiej 65. Targ będzie częścią Slow Weekendu –imprezy lifestylowej na której produkty prezentują polscy twórcy „Slow”. Jej motto przewodnie to „#KupujLepszePrezenty”, które idealnie wpasowuje się w tematykę Kanaba Fair.

Kanaba Fair to przede wszystkim ludzie, ich pasja i potrzeba edukacji oraz dzielenia się doświadczeniem. Za organizację eventu odpowiadają osoby zaangażowane w rozwój i promowanie rynku konopnego. Andrzej i Kuba to aktywni działacze na rzecz edukacji i legalizacji konopi z wieloletnim stażem, Gosia promuje konopną dietę i stosowanie konopi w kuchni,Olga i Magda to doświadczone organizatorki cyklicznych wydarzeń masowych.

Nie zapominamy o Konopku, czyli brand hiro, który w przystępny sposób opisuje produkty konopne.Wystawcy Kanaba Fair to zarówno pasjonaci z Polski, jak z zagranicy. Ich różnorodność zwraca uwagę na szereg zastosowań konopi w przemyśle. Na miejscu spotkamy producentów min. jedzenia, ubrań, kosmetyków, materiałów budowlanych, olejków CBD, nasion, czy akcesoriów growera.

„Kanaba Fair to drugi rozdział w rozszerzaniu świadomości o konopiach.Połączenie Targu Konopnego oraz Wolnych Konopi to przede wszystkim dotarcie do większej ilości osób oraz jeszcze większa i bardziej zróżnicowana oferta produktów. Nasz Brand hiro, Konopek przedstawia ich właściwości, dzięki czemu każdy może zacząć je testować w swoim domu. Z drugiej strony partnerstwo ze Slow Weekendem to kontakt ze świadomym konsumentem, który z pewnością znajdzie produkty i prezenty dla swoich najbliższych również na Kanaba Fair”

Aktualnie trwa rekrutacja dla wystawców Kanaba Fair. Organizatorzy zapraszają producentów,wytwórców, dystrybutorów, sklepy multibrandowe, przedstawicieli przemysłu budowlanego, organizacje oraz podmioty oferujące produkty z konopi do zaprezentowania swojej oferty oraz zorganizowania atrakcji dla gości.

Wszystkie informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie:

www.kanabafair.com

Rezerwacja stoisk odbywa się przez kanabafair.shoplo.com

Event na Facebooku

www.facebook.com/events/478949269170528/

Fanpage:

www.facebook.com/kanabafair/

Mykożerca - producent bezobsługowych growkitów grzybów psylocybinowych

Kanaba Fair #2 odbędzie się w ramach Slow Weekendu

Data: 9 i 10 grudnia 2017

Godziny otwarcia: 11:00–19:00

Wejście: bezpłatne

Adres:

ul. Mińska 65, Warszawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Bubbler - Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  Bubbler – Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  230 
 • Młynek do suszu OCB Premium 4 części sitko do pyłku

  Młynek do suszu OCB Premium 4 części sitko do pyłku

  79 
 • Promocja! Arizer Air II vaporizer

  Arizer Solo 2 Vaporizer

  649 
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85 

Mogą Cię zainteresować