Jak zrobić wiadro – poradnik

GRAV21

Wiadro jest dobrym sposobem, jeśli brakło Ci bletek a w pobliżu nie ma bonga, lub innego sprzętu do jarania. Niektórzy mówią na wiadro – bongo grawitacyjne, zaraz zobaczycie dlaczego.

Wiadro jest ekonomicznym sposobem palenia, bo z małej ilości można ściągnąć naprawdę dobrą chmurę. Nazwa “bongo grawitacyjne” pochodzi od siły grawitacji, i wody która pcha dym z THC do ust. Już pokazujemy jak je zrobić 😉

 

Co będzie potrzebne, żeby zrobić wiadro:
– 1 butelka 2 litrowa
– 1 butelka mniejsza od poprzedniej
– woda
– lufka
– zapalniczka
– zielony materiał

 

Dwu litrowa butelka jest najlepszym fundamentem dla wiadra, ale może to być po prostu wanna, wiadro lub jezioro. Jeśli mamy juz 2 litrową butelke, będziemy potrzebowali jeszcze jedną. Pierwszą ucinamy w miejscu w którym zaczyna się ona zwężać, i ona będzie służyła jako fundament. Drugą ucinamy na dole, jakieś 5 cm od dołu tak, by mogła ona wejść we wcześniej zrobioną butelkę.

GRAV-Bong-2

 

Do butelki nr 1 wlewamy wodę, a drugą butelkę wsadzamy w pierwszą. Niektórzy używają foli aluminiowej którą nakładają zamiast nakrętki ale nie zalecamy tego sposobu bo sreberko podczas palenia uwalnia szkodliwe dla zdrowia substancje.

GRAV-Bong-3

 

Proponujemy kupić lufkę, podgrzać zapalniczką jej węższą stronę a następnie przepalić nakrętkę rozgrzaną lufką. Gdyby powstała jakaś nieszczelność należy owinąć czymś lufkę tak, by ściśle dolegała ona do nakrętki w ten sposób:

GRAV-Bong-4

 

Zanim nabijesz lufkę, nalej wody do wiadra i wsadź w nią drugą butelkę a dopiero potem nasadź nakrętkę z lufką bo w innym wypadku wydmuchasz jej zawartość, czyli to co tygryski lubią najbardziej.

 

GRAV-Bong-5

 

Jeśli wszystko masz już gotowe, zacznij podpalać zawartość lufki tak jak bongo, ale powoli zacznij podnosić butelkę z nakręconą lufką nie przestając podpalać fifki. Jeśli uważasz, że dym idzie zbyt wolno możesz zataczać butelką koła, co sprawi, że nie wysunie się ona zbyt szybko a dym będzie się dalej kumulował.

Gdy lufka jest już pusta, lub butelka zaczyna się już wysuwać ponad poziom wody, wtedy odkręć nakrętkę, przyłóż usta i ściągnij chmurę dociskając butelkę do dołu tak aby woda wepchnęła Ci dym do płuc. Dla amatorów jest alternatywa, i mogą oni targać chmurę do góry, ale wtedy nie ma tego samego efektu.

 

A teraz, do dzieła!

Grandma_9ff02c_928891

Za kilka dni pokażemy jak zrobić wiadro, ale wykorzystując jedną butelkę 😉

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
420PANO1

Mieszkańcy Kolorado skarżą się na zapach marihuany

two toms weed malibu1

Dwie tony marihuany znalezione na plaży w Malibu