- Reklama -
Banner

Jak nie przemycać 40kg marihuany samolotem

Jeśli ktoś przemyca niewielką ilość trawki samolotem to może mu się udać, ale jeśli stara się przemycić kilka walizek wypakowanych po brzegi marihuaną to najprawdopodobniej mu się nie uda…

Wystarczy zapytać oficerów z  Transportation Security Administration którzy byli na służbie w Oakland International Airport w ostatni piątek, gdy kobieta próbowała dyskretnie przemycić 81 kilogramów marihuany w jej bagażu.

81kilko3

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Rzecznik ochrony lotniska powiedział, że 26- letnia Anastasia Murdock miała zbyt ambitne plany próbując przemycić tak duży ładunek marihuany z Oakland do Mississippi.

W tym przypadku wszyscy oficerowie byli przy otwarciu bagażu dziewczyny, która próbowała przemycić obfite ilości suszu liniami US Airways. Bagaże najpierw zostały sprawdzone czy nie zawierają materiałów wybuchowych, a dopiero potem została sprawdzona zawartość bagażu.

81kilko2

Policja twierdzi, że prawdopodobieństwo zostania złapanym przemycając duże ilości marihuany jest bardzo prawdopodobne. “Nawet jeśli wsadzi się materiał do pojemników próżniowych i odessie z niego powietrze, będzie on dalej wydzielał zapach” powiedział sierżant Ray Kelly z Departamentu Szeryfa w okręgu Alameda, dodając ” Nie trzeba być geniuszem, żeby czuć, że w tej torbie jest marihuana”

Gdy policja poprosiła kobietę o bagaże wzburzyła się ona i zapytała ” Co się z tym stanie?!”

81kilko1

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować