- Reklama -
Banner

Instagram toczy wojnę z profilami poświęconymi marihuanie

Obrazek powyżej to okładka Tony Greenhand na Instagramie, jednego z najbardziej popularnych zielonych kont na instagramie, profesjonalnego jointera.

W ostatnich miesiącach, konta na Instagramie poświęcone marihuanie tajemniczo i masowo zaginęły. Chociaż nie wydaje się, że Instagam mści się na tych kontach, to wysyp usuniętych profili wywołało poruszenie w społeczności konopi.

Instagram jest mobilną platformą do udostępniania zdjęć, używaną także przez użytkowników konopi jak i przedsiębiorstwa, które są z nimi związane. Od przychodni medycznych do raperów i normalnych palaczy, wszyscy używają Instagrama tworząc miliony nowych hashtagów takich jak #marihuana #weed #420 itp.

Ale jeśli konto zostanie usunięte, można stracić cenny zasięg społecznościowy. Znacząca liczba użytkowników będzie musiała ponownie zaczynać od zera, aby odbudować swój zasięg.

Łatwo jest stracić ciężko pozyskanych fanów. Wystarczy kliknąć “zgłoś użytkownika” jeśli treści uważa się za nieodpowiednie, co jest bardzo proste do zrobienia, nawet przez konkurencję.

Nawet jedno z głównych kont, które miało ponad 100 tysięcy zwolenników CannabisCommunity już nie istnieje. Profil ten nie jest odosobnionym przypadkiem zaginięcia kont.

Znany raper Berner z Taylor Gang niedawno stracił konto. Chociaż zostało ono przywrócone na krótko po jego usunięci, to wiele osób ze społeczności nie miało tyle szczęścia.

 

 

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Promocja!

  VENTY – Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1999 zł.Current price is: 1649 zł.
 • Bibułki OCB BLACK King Size Slim Premium

Mogą Cię zainteresować