Hostel na Jamajce oferuje darmowego jointa za worek śmieci z plaży

Darmowy joint za posprzątanie plaży

Niemiec o imieniu Marian, który obecnie mieszka na Jamajce, miał dość oglądania plaż pokrytych śmieciami i plastikiem, więc wpadł na pomysł obdarowania „czystą ganją bez tytoniu” osoby, które obdarowały go workiem ze śmieciami z plaży.

Hostel Germanican w Long Bay w Portland na Jamajce, którego właścicielem jest 33-letni Marian, stara się zachęcić mieszkańców i turystów do sprzątania plaży, a zachętą ma być darmowy joint za każde przyniesione wiadro śmieci.

1 darmowy spliff za pełny kosz śmieci

Za każde wiadro śmieci zebrane na plaży właściciel oferuje gościom “darmowego spliffa”, z nadzieją, że coraz więcej osób zacznie sprzątać plażę.

Po niespełna 30 minutach od postawienia znaku na jamajskim hostelu, pierwsza osoba przybyła, aby wziąć wiadro na śmieci – a następnie odebrać jointa.

Ogłoszenie o darmowym joincie za posprzątanie plaży na Jamajce

Zgodnie z jamajskim prawe, 56 gramów to maksymalna ilość marihuany, którą można posiadać na własny użytek bez konsekwencji prawnych. Zgodnie z prawem, nie wolno też marihuany sprzedawać, ani wymieniać jej za inne towary. Można jednak wręczyć Marianowi prezent w postaci śmieci, a on w prezencie oferuje Ci darmowego jointa. Sprytne?

W wywiadzie dla LADbible, Marian, który jest właścicielem Hostelu Germaican, powiedział: “Nie możemy handlować lub zamieniać gandzi na śmieci lub czegoś w tym rodzaju, po prostu nie mamy licencji i nie mamy na to pozwolenia.”

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Czy susz konopny CBD może zwiększyć działanie THC?

Jak używać CBD, aby wzmocnić działanie THC?

Główny Inspektorat Sanitarny ocenił bezpieczeństwo stosowania żywności z konopi

Główny Inspektorat Sanitarny ocenił bezpieczeństwo stosowania żywności z konopi