Gołąb przemytnik szmuglował 178 tabletek ecstasy w małym plecaczku

Gołąb przemytnik nie zdążył zrealizować swojego celu po tym, jak policja przechwyciła jego plecak z narkotykami.

gołąb przemytnik próbował przemycić narkotyki przez granice
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Jak podaje Al Arabiya, urzędnicy celni z Kuwejtu złapali ptaka, kiedy ten przekroczył granicę między Irakiem i Kuwejtem. Kiedy przeszukali jego małą torebkę znaleźli nielegalne substancje w formie 178 tabletek ecstasy.

Chociaż gołębie są w stanie pokonać kilkadziesiąt kilometrów transportując małe ładunki, to ten plecaczek dla gołębia zasługuje na uznanie.

Służba Celna może teraz sprawdzić gdzie paczka miała trafić, lub kto wysłał gołębia na nielegalną misję. Kiedy zostanie wypuszczony, prawdopodobnie będzie chciał wykonać cel i poleci bezpośrednio do potencjalnego odbiorcy.

Gołąb przemytnik to już nie nowość. W sierpniu 2015 roku strażnicy więzienni na Kostaryce złapali gołębia, który w dołączonej do jego klatki piersiowej saszetce miał przemycić marihuanę i kokainę do więzienia.

Funkcjonariusze z więzienia La Reforma przechwycili 14g marihuany i 14g kokainy w saszetce, którą gołąb miał przetransportować na teren więzienia.

Strażnicy zauważyli ptaka we wtorek po południu, kiedy leciał w kierunku otwartego obszaru na terenie więzienia.

“Mamy ostrzeżenie, że ta metoda może być użyta ponownie, ponieważ nie jest to pierwszy raz w historii więzienia La Reforma, że gołąb został złapany z narkotykami”, powiedział naczelnik więzienia – Paul Bertozzi.

golab przemycal marihuane kokaine do wiezienia 2

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -