- Reklama -
Banner

Giżycko: 34-latek uprawiał 20 roślin konopi indyjskich w kamperze [video]

W Giżycku, 34-letni mężczyzna wpadł w ręce lokalnych służb policyjnych po tym, jak odkryto jego nielegalną plantację marihuany. Plantacja ta znajdowała się w przyczepie campingowej na terenie powiatu giżyckiego.

Mężczyzna, którego tożsamości nie ujawniono, pielęgnował swoją uprawę z wyjątkową starannością. W przyczepie campingowej rosło 20 krzewów konopi. Policja trafiła na jego ślad w wyniku skrupulatnych działań operacyjnych.

uprawa marihuany w kamperze

Zarówno w przyczepie, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych 34-latka, policjanci odnaleźli łącznie 24 krzewy marihuany oraz 160 gramów suszu. Zatrzymany mężczyzna wyposażył swoją przyczepę w specjalistyczny sprzęt do uprawy, co świadczy o jego zaangażowaniu w tę działalność.

Zgodnie z prawem, uprawa, posiadanie i handel marihuaną stanowi przestępstwo. W związku z tym, mężczyzna teraz stoi przed możliwością otrzymania surowej kary. Jego sprawą zajmą się odpowiednie organy ścigania, które będą dążyć do wyjaśnienia wszystkich okoliczności związanych z jego działalnością.

Polskie prawo surowo karze za posiadanie i handel marihuaną, a służby policyjne nieustannie pracują nad wykrywaniem i eliminowaniem nielegalnych upraw. Z kolei Niemcy już w przyszłym roku będą mogli uprawiać 3 rośliny konopi indyjskich i posiadać w domu do 50g marihuany. Kiedy Polska pójdzie śladem naszych zachodnich sąsiadów? Mamy nadzieję, że już niedługo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  Fenix Titanium PRO+ 420VAPE

  Original price was: 449 zł.Current price is: 399 zł.
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Promocja!

  Fenix Titanium waporyzator

  Original price was: 399 zł.Current price is: 319 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować