- Reklama -
Banner

Giżycko: 34-latek uprawiał 20 roślin konopi indyjskich w kamperze [video]

W Giżycku, 34-letni mężczyzna wpadł w ręce lokalnych służb policyjnych po tym, jak odkryto jego nielegalną plantację marihuany. Plantacja ta znajdowała się w przyczepie campingowej na terenie powiatu giżyckiego.

Mężczyzna, którego tożsamości nie ujawniono, pielęgnował swoją uprawę z wyjątkową starannością. W przyczepie campingowej rosło 20 krzewów konopi. Policja trafiła na jego ślad w wyniku skrupulatnych działań operacyjnych.

uprawa marihuany w kamperze

Zarówno w przyczepie, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych 34-latka, policjanci odnaleźli łącznie 24 krzewy marihuany oraz 160 gramów suszu. Zatrzymany mężczyzna wyposażył swoją przyczepę w specjalistyczny sprzęt do uprawy, co świadczy o jego zaangażowaniu w tę działalność.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Zgodnie z prawem, uprawa, posiadanie i handel marihuaną stanowi przestępstwo. W związku z tym, mężczyzna teraz stoi przed możliwością otrzymania surowej kary. Jego sprawą zajmą się odpowiednie organy ścigania, które będą dążyć do wyjaśnienia wszystkich okoliczności związanych z jego działalnością.

Polskie prawo surowo karze za posiadanie i handel marihuaną, a służby policyjne nieustannie pracują nad wykrywaniem i eliminowaniem nielegalnych upraw. Z kolei Niemcy już w przyszłym roku będą mogli uprawiać 3 rośliny konopi indyjskich i posiadać w domu do 50g marihuany. Kiedy Polska pójdzie śladem naszych zachodnich sąsiadów? Mamy nadzieję, że już niedługo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować