Donald Trump usuwa ze strony Białego Domu sprzeciw wobec legalizacji marihuany

Natychmiast po objęciu urzędu przez Donalda Trumpa została usunięta strona internetowa Białego Domu, na której widniał sprzeciw wobec legalizacji marihuany i innych narkotyków

Przed objęciem urzędu Donalda Trumpa, na stronie internetowej Białego Domu – w sekcji Office of National Drug Control Policy – zatytułowanej “Marijuana”, znajdowała się informacja, że prezydent “stanowczo sprzeciwia się legalizacji marihuany i innych narkotyków, ponieważ legalizacja zwiększy dostępność i używanie nielegalnych narkotyków, co znacząco zagraża zdrowiu i bezpieczeństwu Amerykanów, a zwłaszcza młodych ludzi.”

trump 2
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Natychmiast po objęciu urzędu Donalda Trumpa, informacja ta została usunięta ze strony Białego Domu. Kiedy wejdzie się w link, który jeszcze niedawno był dostępny zobaczymy hasło: “Niestety, strona której szukasz nie może być znaleziona.”

Chociaż strona mogła zostać skasowana przez przypadek, to warto zauważyć, że wiele innych stron w witrynie pozostało bez zmian. Może to być jednak wskazówka, że Donald Trump ma odmienne stanowisko w sprawie marihuany.

Jeśli Donald Trump ma bardziej liberalne podejście w kwestii legalizacji marihuany niż Biały Dom, to bardzo możliwe, że jej status zostanie zmieniony. Aktualnie marihuana znajduje się w grupie narkotyków bez medycznego zastosowania, chociaż już w ponad 20 stanach stosowanie marihuany do celów medycznych jest legalne. Pozostaje nam tylko czekać na informację, co Donald Trump twierdzi na temat legalizacji marihuany.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -