- Reklama - Nasiona marihuany Dutch Passion
Strona głównaAktualnościŚwiatDiler, który sprzedawał brokuły zamiast marihuany spędzi 16 lat w więzieniu

Diler, który sprzedawał brokuły zamiast marihuany spędzi 16 lat w więzieniu

Denver (Kolorado) – pośrednik handlu narkotykami został skazany na 16 lat więzienia za otwarcie ognia do klientów, którzy nie chcieli kupić od dilera marihuany. Nie ma się co dziwić klientom, którzy chcieli kupić marihuanę, a otrzymali brokuły.

26-letni Sabubu Colbert-Evans został skazany na 16 lat pozbawienia wolności za próbę zamordowania i rozprowadzanie imitacji zakazanej substancji. Jego wspólnik Tercell Davis przyznał się do próby popełnienia przestępstwa i ma zostać skazany 7 sierpnia.

Dwóch mężczyzn oddało 11 strzałów do dwóch nieszczęśliwych nabywców marihuany, z których jeden został postrzelony w tors.

“To może być pierwszy przypadek, w którym brokuły stały się zagrożeniem dla zdrowia,” powiedział w oświadczeniu George Prochowler z Arapahoe County District Attorney’s Office.

Do zdarzenia doszło 14 kwietnia 2016r., kiedy Sabubu Colbert-Evans spotkał się z nabywcami na wschodnim przedmieściu miasta Aurora, aby dokonać sprzedaży marihuany.

Kupujący przekazali mu 10.000$, a Davis przekazał brokuły, które kupił wcześniej w pobliskim sklepie spożywczym.

Tego samego dnia nabywcy zrozumieli, że zostali oszukani. Nawiązali kontakt z Davisem, używając innego imienia i umówili się na kolejny zakup marihuany następnego wieczoru, mając nadzieję, że zwróci im należne 10.000$ lub przekaże im marihuanę o takiej wartości.

David i Colbert-Evans pojawili się na spotkaniu, na parkingu przed hotelowym centrum gastronomicznym. Mieli przy sobie kolejne porcje brokułów.

Podczas rozmowy doszło do kłótni, podczas której Davis i Colbert Evans oddali 11 strzałów do klientów.

“Decyzja oskarżonego o otwarciu ognia na parkingu przy centrum handlowym mogłaby z powodzeniem zranić lub zabić ludzi przebywających lub wychodzących z centrum – w tym dorosłych i dzieci.” – powiedział zastępca prokuratora okręgowego Miachel Mauro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama - VaporShop.pl

Najnowsze

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Mogą Cię zainteresować

Dwóch paranoicznych przemytników marihuany zadzwoniło pod 911, aby się poddać (video)

Dwóch amerykańskich przemytników marihuany złamało złotą zasadę handlu narkotykami. Będąc pod wpływem marihuany, którą...

Kanadyjski producent marihuany rozpocznie współpracę ze szwedzkim koncernem farmaceutycznym

Firma Novartis AG rozpoczęła współpracę z kanadyjską firmą produkującą konopie indyjskie, wspieraną przez miliardera...

Snoop Dogg zebrał ponad 40 milionów dolarów na inwestowanie w marihuanę

Snoop Dogg jest synonimem konopi indyjskich, a jego pasja do marihuany rośnie z dnia...

Izrael dekryminalizuje marihuanę. Jej posiadanie nie jest już przestępstwem

Ustawa dotycząca dekryminalizacji marihuany  w Izraelu, została zatwierdzona w pierwszym czytaniu. Projekt ustawy, który...