Deszcz marihuany w Izraelu. W centrum miasta dron zrzucił 500 dwugramowych torebek z konopiami

W czwartek w Izraelu marihuana dosłownie spadała z nieba, kiedy dron zrzucił na ulice Tel Awiwu setki małych torebek z marihuaną.

Torebki z marihuaną spadły z nieba w Izraelu. Zrzucił je dron
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

To nietypowe zjawisko przyciągnęło dziesiątki osób, a kilka z nich było na tyle zdesperowanych, że byli wstanie wejść na środek ruchliwej drogi po torebki z marihuaną, pomimo że kierowcy na nich trąbili. Grupa o nazwie „Green Drone” najwyraźniej wykonała zrzut z powietrza.

Przed zrzutem grupa Green Drone napisała w aplikacji Telegram: „Już czas, moi drodzy bracia. Czy to ptak? Czy to samolot? Nie, to zielony dron rozdający darmową marihuanę z nieba. Cieszcie się moi ukochani bracia, to jest wasz pilot, który upewni się, że wszyscy otrzymamy darmową miłość ”.

To nie był jednorazowy przypadek filantropii związanej z marihuaną. Green Drone planuje kontynuować projekt „deszcz konopi”, dostarczając co tydzień jeden kilogram marihuany podzielony na dwugramowe torebki.

Pierwszy zrzut nie obył się jednak bez komplikacji. Według The Jerusalem Post aresztowano dwie osoby podejrzane o obsługę drona.

dron zrzucil torebki z marihuana w izraelu

Chociaż Izrael jest aktywnym graczem na scenie badań nad marihuaną, to konopie indyjskie pozostaje nielegalne, z wyjątkiem ograniczonych ilości przeznaczonych do celów medycznych. W tym roku wprowadzono jednak ustawę o dekryminalizacji konopi indyjskich i inną dotyczącą legalizacji marihuany dla dorosłych, a ustawodawcy głosowali za przyjęciem obu do wstępnego czytania.

Marihuana w Izraelu z pewnością nie jest tematem tabu. Starożytne biblijne plemię w Izraelu prawdopodobnie używało marihuany do wywoływania efektów halucynogennych w ramach rytuałów kultowych, według ostatnich badań, które zidentyfikowały żywicę konopi indyjskich na ołtarzu w świątyni zbudowanej około 750 roku pne.

3 KOMENTARZE
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -