Dołącz do nas

News

Opublikowany

dnia

Deszcz marihuany w Izraelu. W centrum miasta dron zrzucił 500 dwugramowych torebek z konopiami

Torebki z marihuaną spadły z nieba w Izraelu. Zrzucił je dron

W czwartek w Izraelu marihuana dosłownie spadała z nieba, kiedy dron zrzucił na ulice Tel Awiwu setki małych torebek z marihuaną.

To nietypowe zjawisko przyciągnęło dziesiątki osób, a kilka z nich było na tyle zdesperowanych, że byli wstanie wejść na środek ruchliwej drogi po torebki z marihuaną, pomimo że kierowcy na nich trąbili. Grupa o nazwie „Green Drone” najwyraźniej wykonała zrzut z powietrza.

Przed zrzutem grupa Green Drone napisała w aplikacji Telegram: „Już czas, moi drodzy bracia. Czy to ptak? Czy to samolot? Nie, to zielony dron rozdający darmową marihuanę z nieba. Cieszcie się moi ukochani bracia, to jest wasz pilot, który upewni się, że wszyscy otrzymamy darmową miłość ”.

To nie był jednorazowy przypadek filantropii związanej z marihuaną. Green Drone planuje kontynuować projekt „deszcz konopi”, dostarczając co tydzień jeden kilogram marihuany podzielony na dwugramowe torebki.

Susz CBD Pineapple - 4.72% CBD

Pierwszy zrzut nie obył się jednak bez komplikacji. Według The Jerusalem Post aresztowano dwie osoby podejrzane o obsługę drona.

Chociaż Izrael jest aktywnym graczem na scenie badań nad marihuaną, to konopie indyjskie pozostaje nielegalne, z wyjątkiem ograniczonych ilości przeznaczonych do celów medycznych. W tym roku wprowadzono jednak ustawę o dekryminalizacji konopi indyjskich i inną dotyczącą legalizacji marihuany dla dorosłych, a ustawodawcy głosowali za przyjęciem obu do wstępnego czytania.

Marihuana w Izraelu z pewnością nie jest tematem tabu. Starożytne biblijne plemię w Izraelu prawdopodobnie używało marihuany do wywoływania efektów halucynogennych w ramach rytuałów kultowych, według ostatnich badań, które zidentyfikowały żywicę konopi indyjskich na ołtarzu w świątyni zbudowanej około 750 roku pne.

Opublikowany

dnia

3 komentarze
Subskrybuj temat
Powiadom o
guest
3 Comments
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
CannabisLight.pl
CannabisLight.pl
4 miesięcy temu

W jakim mieście mamy zrobić taki nalot? 😁

Tomasz
Tomasz
4 miesięcy temu

Kraków!

Piotrek
Piotrek
4 miesięcy temu

Bielsko Biała

Popularne