- Reklama -
Banner

Co jest złego w paleniu marihuany?

Po długim dniu w pracy, Jan Kowalski zdjął buty i nalał sobie mocnego drinka, aby poradzić sobie ze stresem z całego dnia. Gdy skończył pić, udał się po kolejnego drinka. Kiedy poczuł odurzenie, zmęczony poszedł do łóżka i zasnął. Społeczeństwo nie ma nic przeciwko.

Po drugiej stronie miasta, Jan Nowak również wrócił zmęczony z pracy. Po przybyciu do domu, otworzył małą drewnianą skrzynkę, w której czekał skręcony joint. Spalił tylko połowę, ponieważ poczuł, że THC zaczęło wypełniać jego ciało. Stres odszedł w niepamięć, i z ciężkimi powiekami poszedł do łóżka. Janusz jest przestępcą.

W obu scenariuszach mamy dwie pracujące osoby, które mają różne sposoby radzenia sobie ze stresem nagromadzonym w ciągu dnia. Jeden ucieka się do alkoholu, a drugi do marihuany. W obu przypadkach nie udało się poradzić ze stresem. Ich działania nie zaszkodziły nikomu. Nie wyszli na ulicę i nie popełnili jakiegokolwiek przestępstwa. Płacą podatki i przyczyniają się do rozwoju gospodarki.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Ludzie nieustannie zmieniają swój stan umysłu, w celu radzenia sobie ze stresem. Praca, dzieci, obowiązku odgrywają rolę w nagromadzeniu się dyskomfortu psychicznego. Aby odłączyć się od tego wszystkiego, stosują substancje, dzięki którym mogą uzyskać spokój psychiczny. Nagromadzony stres może negatywnie wpłynąć na kreatywność czy produktywność.

Społeczeństwo generalnie akceptuje zmianę świadomości poprzez alkohol, ale korzystanie z marihuany już nie jest tak akceptowalne. Dlaczego nie możemy sami decydować o własnym życiu?

Rząd wydaje miliony złotych na walkę z marihuaną, która jest 114 razy bezpieczniejsza od alkoholu i słabiej uzależnia, ale daje nam legalny dostęp do alkoholu i papierosów. Skoro rząd chce dbać o nasze zdrowie, to zdelegalizujmy alkohol i tytoń, przez który codziennie umierają ludzie na całym świecie.

Nadszedł czas, aby społeczeństwo przyjęło fakt, że ludzie używają substancji takich jak alkohol i marihuanę w celach rekreacyjnych, ale w przypadku konopi również w celach medycznych.

Nie ma nic złego w haju spowodowanym marihuaną. Nawet delfiny odurzają się rybami, które powodują halucynacje i podają je sobie, tak jak ludzie podają sobie jointa. Zamiast tłumić naszą naturę, należy edukować ludzi w temacie odpowiedzialnego korzystania z tych substancji, ponieważ ich nadużywanie niesie ze sobą skutki uboczne.

Kiedy społeczeństwo to już zrozumie, będziemy mogli zaoszczędzić miliony złotych, które idą z naszych podatków, i stworzyć nowy legalny przemysł, który spowoduje powstanie tysiące nowych miejsc pracy i zapoczątkuje nową erę tolerancji.

Ten artykuł to tylko luźne przemyślenia, oparte na dotychczasowej zebranej wiedzy i obserwacjach. Jeśli znasz kogoś, kto nie ma nic przeciwko piciu alkoholu, ale jest przeciwnikiem marihuany – udostępnij mu ten artykuł.

 

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować