- Reklama -
Banner

CANNABIZZ – międzynarodowe targi konopne w Warszawie

I Międzynarodowe Targi Konopne w Polsce, które odbędą się 29.09 – 1.10. 2017 w Warszawie w Centrum Targowym przy ul. Marsa to wydarzenie, które będzie ciekawym rozpoczęciem sezonu tegorocznych targów konopnych i liczymy, że zmieni polską historię konopi. Jako pierwsze targi medycznej marihuany i konopi w Polsce, może zainicjować lawinę zmian.

Podczas Targów, na powierzchni 10.000 m2, zaprezentują się producenci: nasion, systemów do uprawy outdoor i indoor, nawozów, odzieży, kosmetyków, olejów CBD, żywności, napojów a nawet materiałów budowlanych z konopi. Odwiedzający będą
mieć także niepowtarzalną okazję spróbować wielu produktów pochodzenia konopnego, ale także w ramach konferencji towarzyszącym targom poszerzyć swoją wiedzę na temat konopi.

cannabizz miedzynarodowe targi konopne w warszawie

A jest o czym słuchać bowiem konopie to roślina wszechstronna, która może być wykorzystana nie tylko w medycynie, ale również przemyśle, budownictwie i wielu innych dziedzinach życia. Z ciekawostek planujemy pokaz „budowlany” z użyciem betonu z konopi. Wykłady i seminaria poprowadzone zostaną przez lekarzy i specjalistów z branży konopnej.

Zespół Canabizz.PL(Polsko-Czesko- Niemiecki) składa się z pasjonatów, którzy od 20 lat działają w branży konopnej. Posiadamy ponadto bogate doświadczenia w oraz w marketingu i promocji, jak również w organizowaniu podobnych przedsięwzięć
na terenie całej Europy. Mamy świadomość tej rzadkiej możliwości i nasze ambicje są jasno określone: rozpocząć ruch i ewentualnie zostać jedynymi z największych targów konopnych w Europie!

Na targach będzie można również spotkać aktywistów z „Wolne Konopie”, organizacji, która od lat walczy w Polsce o zmianę przepisów związanych z wykorzystaniem Marihuany do celów medycznych.

Celem organizatorów targów jest zmiana świadomości Polaków na temat konopi i pokazaniem im, że to nie tylko roślina, która jest zakazaną używką ale także roślina lecznicza, doskonały materiał budowlany czy włókienniczy. Chodzi o zburzenie pewnego muru nieświadomości i zaściankowego myślenia, o rozbudzenie w Polakach szerszej perspektywy.

Czas ucieka, a CANNABIZZ zbliża się wielkimi krokami. Zachęcamy więc do zarejestrowania się na newsletter z informacjami, a w razie jakichkolwiek pytań czy dalszych informacji możecie też napisać na adres: info@cannabizz.pl
aby otrzymać wszystkie niezbędne szczegóły i dokumenty.
Zjednoczmy się razem, aby stworzyć historię!

LOKALIZACJA
Centrum Targowo – Kongresowe ul. Marsa 56c, 04‑242 Warszawa
DATA
29.09.-01.10.2017
GODZINY OTWARCIA
Piątek -11⁰⁰ do 20⁰⁰
Sobota – 11⁰⁰ do 20⁰⁰
Niedziela – 11⁰⁰ do 19⁰⁰
CENA BILETU:
1 DZIEŃ
Bilet Normalny: 19 zł
3 DNI
Bilet Normalny: 49 zł

Więcej informacji na stronie:

Strona wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/cannabizzPL/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  Fenix Titanium PRO+ 420VAPE

  Original price was: 449 zł.Current price is: 399 zł.
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Promocja!

  Grinder metalowy RAW 4 części średnica 56 mm

  Original price was: 99 zł.Current price is: 89 zł.
 • Promocja!

  VENTY – Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1999 zł.Current price is: 1649 zł.

Mogą Cię zainteresować