- Reklama -
Banner

Bayer i Monsanto zaleją rynek marihuaną GMO? Wiele na to wskazuje

Po miesiącach negocjacji Bayer ostatecznie przypieczętował umowę z Monsanto wartą 66 miliardów dolarów. Połączenie dwóch gigantów nie jest dobre dla konsumentów, ponieważ wzmacnia monopolizację światowych zasobów żywności. Oznacza to również więcej produktów zmodyfikowanych genetycznie.

Niektórzy przewidują, że scalenie dwóch gigantów – Bayer i Monsanto oznacza przejęcie przez nich przemysłu marihuany. Monsanto ma ścisłe relacje z firmą Scott’s Miracle-Gro, która próbuje przejąc przemysł legalnej marihuany.

Monsanto przejmie przemysł legalnej marihuany?

Scott’s Miracle-Gro chciał przejąc przemysł marihuany w stanach, gdzie została ona zalegalizowana lub zdekryminalizowana. Dyrektor generalny firmy miał zamiar wydać 500 milionów dolarów, aby w całości wykupić przemysł marihuany.

Scott’s Miracle-Gro zakupiło już General Hydroponics, Botanicare i Gavita.

“Główni dostawcy odżywek hydroponicznych, producenci oświetlenia, gleby i innych produktów do uprawy roślin również otrzymali oferty przejęcia przez Scott’s Miracle-Grow.”

Bayer robi również interesy z GW Pharmaceuticals, firmą z Wielkiej Brytanii, która uprawia medyczną marihuanę i produkuje z niej leki.

Monsanto i Bayer udostępniają informacje na temat inżynierii genetycznej marihuany

Bayer sprzedaje niektóre produkty GW Pharmaceuticals, na przykład Sativex. Jest to medyczna marihuana w sprayu, która kosztuje kilkanaście razy więcej niż tradycyjny susz i może działać mniej efektywnie niż tradycyjna marihuana.

Zarówno Bayer jak i Monsanto mają w swojej historii produkcję broni chemicznej wykorzystywanej w działaniach wojennych. Potrafią też produkować toksyczne produkty, takie jak PCB’s, DTT, Agent Orange, Roundup i GMO.

“Michales Straumietis, założyciel i właściciel firmy z odżywkami do uprawy roślin – Advanced Nutrients, ostrzegał społeczność konopi przed przejęciem przez Monsanto, Scott’s Miracle Grow, marihuaną modyfikowaną genetycznie i przejęciem przemysłu marihuany.”

Obie korporacje, które teraz połączyły się w jedną, zgodziły się dzielić tajemnicami handlowymi i planach produkcji marihuany modyfikowanej genetycznie.

Inwestor Mosanto próbuje zalegalizować marihuanę w Urugwaju

“Bayer współpracuje z GW Pharmaceuticals, która uprawia własną marihuanę z zastrzeżoną genetyką. Można obstawiać, że Monsanto i Bayer są zainteresowane stworzeniem marihuany GMO.”

George Soros, miliarder i inwestor Monsanto prowadził kampanię na rzecz legalizacji marihuany w Urugwaju, więc mógłby inwestować w przemysł. Soros posiada 500.000 akcji Mosanto.

“Michael Straumietis mówi wprost, że w Ameryce Południowej Monsanto pracuje nad genetycznie zmodyfikowaną konopią, monopolizacją THC i innych kannabinoidów i terpenoidów”

Właściciel firmy produkującej odżywki do uprawy roślin ostrzega, że “jeśli biotechnologiczni giganci zaangażują się w przemysł marihuany, to zmonopolizują go tak samo jak nasiona, medycynę i przemysł rolniczy. To samo zrobią z modyfikowaną genetycznie marihuaną.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Promocja!

  Grinder metalowy RAW 4 części średnica 56 mm

  Original price was: 99 zł.Current price is: 89 zł.
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.

Mogą Cię zainteresować