Bayer i Monsanto zaleją rynek marihuaną GMO? Wiele na to wskazuje

Po miesiącach negocjacji Bayer ostatecznie przypieczętował umowę z Monsanto wartą 66 miliardów dolarów. Połączenie dwóch gigantów nie jest dobre dla konsumentów, ponieważ wzmacnia monopolizację światowych zasobów żywności. Oznacza to również więcej produktów zmodyfikowanych genetycznie.

bayer i mosanto będą produkować marihuanę modyfikowaną genetycznie
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Niektórzy przewidują, że scalenie dwóch gigantów – Bayer i Monsanto oznacza przejęcie przez nich przemysłu marihuany. Monsanto ma ścisłe relacje z firmą Scott’s Miracle-Gro, która próbuje przejąc przemysł legalnej marihuany.

Monsanto przejmie przemysł legalnej marihuany?

Scott’s Miracle-Gro chciał przejąc przemysł marihuany w stanach, gdzie została ona zalegalizowana lub zdekryminalizowana. Dyrektor generalny firmy miał zamiar wydać 500 milionów dolarów, aby w całości wykupić przemysł marihuany.

Scott’s Miracle-Gro zakupiło już General Hydroponics, Botanicare i Gavita.

“Główni dostawcy odżywek hydroponicznych, producenci oświetlenia, gleby i innych produktów do uprawy roślin również otrzymali oferty przejęcia przez Scott’s Miracle-Grow.”

Bayer robi również interesy z GW Pharmaceuticals, firmą z Wielkiej Brytanii, która uprawia medyczną marihuanę i produkuje z niej leki.

Monsanto i Bayer udostępniają informacje na temat inżynierii genetycznej marihuany

Bayer sprzedaje niektóre produkty GW Pharmaceuticals, na przykład Sativex. Jest to medyczna marihuana w sprayu, która kosztuje kilkanaście razy więcej niż tradycyjny susz i może działać mniej efektywnie niż tradycyjna marihuana.

Zarówno Bayer jak i Monsanto mają w swojej historii produkcję broni chemicznej wykorzystywanej w działaniach wojennych. Potrafią też produkować toksyczne produkty, takie jak PCB’s, DTT, Agent Orange, Roundup i GMO.

“Michales Straumietis, założyciel i właściciel firmy z odżywkami do uprawy roślin – Advanced Nutrients, ostrzegał społeczność konopi przed przejęciem przez Monsanto, Scott’s Miracle Grow, marihuaną modyfikowaną genetycznie i przejęciem przemysłu marihuany.”

Obie korporacje, które teraz połączyły się w jedną, zgodziły się dzielić tajemnicami handlowymi i planach produkcji marihuany modyfikowanej genetycznie.

Inwestor Mosanto próbuje zalegalizować marihuanę w Urugwaju

“Bayer współpracuje z GW Pharmaceuticals, która uprawia własną marihuanę z zastrzeżoną genetyką. Można obstawiać, że Monsanto i Bayer są zainteresowane stworzeniem marihuany GMO.”

George Soros, miliarder i inwestor Monsanto prowadził kampanię na rzecz legalizacji marihuany w Urugwaju, więc mógłby inwestować w przemysł. Soros posiada 500.000 akcji Mosanto.

“Michael Straumietis mówi wprost, że w Ameryce Południowej Monsanto pracuje nad genetycznie zmodyfikowaną konopią, monopolizacją THC i innych kannabinoidów i terpenoidów”

Właściciel firmy produkującej odżywki do uprawy roślin ostrzega, że “jeśli biotechnologiczni giganci zaangażują się w przemysł marihuany, to zmonopolizują go tak samo jak nasiona, medycynę i przemysł rolniczy. To samo zrobią z modyfikowaną genetycznie marihuaną.”

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -