- Reklama -
Banner

Argumenty za i przeciw legalizacji marihuany [video]

20 kwietnia 2021 roku do polskiego Sejmu trafiły trzy projekty ustaw, które proponowały liberalizację prawa związanego z konopiami. Pierwszy, który najbardziej interesował konsumentów marihuany zakładał, że posiadanie do 5 gramów i uprawa 4 roślin na własny użytek nie będą traktowane jako przestępstwo. 

Kolejny projekt zakładał stworzenie upraw medycznej marihuany na terenie Polski, co zacznie obniżyłoby cenę surowca farmaceutycznego. Skorzystaliby na tym pacjenci, którzy dziś muszą płacić około 60zł za gram medycznych konopi, a skorzystać mogą z zaledwie kilku gatunków dopuszczonych do obrotu. W trzecim projekcie skupiono się na uprawach konopi włóknistych, a podsumowanie tej propozycji znajdziesz w artykule Podsumowanie poselskiej propozycji zmiany ustawy w zakresie konopi przemysłowych.

Chociaż coraz więcej państw na całym świecie liberalizuje prawo dotyczące medycznego i rekreacyjnego stosowania konopi, to często słyszymy również argumenty przeciwko legalizacji. W tym video opublikowanym na kanale Wojna Idei zobaczysz, jakie argumenty najczęściej padają za, a jakie przeciwko legalizacji marihuany.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

1 KOMENTARZ

 1. USA pokazalo droge jak ma wyglac z trawka 33 stany klepnely legal to chyba najlepsza odpowiedz ? Zoba jak truje sie nasze spoleczenstwo kulujac na czarnym rynku nie znane zrodla …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować