- Reklama -
Banner

Amerykanie popierają palenie marihuany w domu


Jeśli chodzi o legalizację marihuany do użytku rekreacyjnego, wąskie grono Amerykanów popiera w pełni jej wszystkie aspekty, według najnowszego sondażu Huffington Post. Jednak podczas gdy większość Amerykanów zgadza się, że nadszedł czas dla rządu federalnego aby zalegalizować marihuanę, to wielu z nich nie ma chce widzieć jak ludzie palą trawkę publicznie.

Najnowszy sondaż wskazuje, że prawie 50% Amerykanów popiera zalegalizowanie marihuany, a 55% popiera opodatkowany i regulowany rynek marihuany w stanach takich jak Kolorado i Waszyngton.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“Sześćdziesiąt dwa procent demokratów i 60 procent niezależnych ankietowanych, ale tylko 37 procent Republikanów, powiedziało, że przychylają się do ustawy o legalizacji marihuany, takiej jak te w Kolorado i Waszyngtonie” według Huffington Post.

Jednakże, podczas gdy większość Amerykanów jest chętnych aby wprowadzić system marihuany rekreacyjnej, problem nabiera istotnego znaczenia jeśli chodzi o zakaz palenia marihuany w miejscach publicznych. Imponujące 66% Amerykanów będzie dążyć do pełnej legalizacji marihuany, jeśli jej konsumpcja będzie ograniczona do prywatnych mieszkań.

“Tylko 15 procent respondentów stwierdziło, że palenie marihuany powinno być dozwolone na chodniku, podczas gdy 15 procent twierdzi, że powinno być legalne, aby zapalić w publicznym parku. Dwadzieścia pięć procent poparło możliwość palenia trawki w barach.”

Jednak prawie 60 procent respondentów zgodziło się, że będzie do zaakceptowania, jeśli ktoś użyje marihuany w prywatnych klubach.

Najnowszy sondarz HuffPost / YouGov został wykonany za pomocą 1000 dorosłych Amerykanów o różnej demografii.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować