- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Amerykanie popierają palenie marihuany w domu


palenie-marihuany-w-domu
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Jeśli chodzi o legalizację marihuany do użytku rekreacyjnego, wąskie grono Amerykanów popiera w pełni jej wszystkie aspekty, według najnowszego sondażu Huffington Post. Jednak podczas gdy większość Amerykanów zgadza się, że nadszedł czas dla rządu federalnego aby zalegalizować marihuanę, to wielu z nich nie ma chce widzieć jak ludzie palą trawkę publicznie.

Najnowszy sondaż wskazuje, że prawie 50% Amerykanów popiera zalegalizowanie marihuany, a 55% popiera opodatkowany i regulowany rynek marihuany w stanach takich jak Kolorado i Waszyngton.

“Sześćdziesiąt dwa procent demokratów i 60 procent niezależnych ankietowanych, ale tylko 37 procent Republikanów, powiedziało, że przychylają się do ustawy o legalizacji marihuany, takiej jak te w Kolorado i Waszyngtonie” według Huffington Post.

Jednakże, podczas gdy większość Amerykanów jest chętnych aby wprowadzić system marihuany rekreacyjnej, problem nabiera istotnego znaczenia jeśli chodzi o zakaz palenia marihuany w miejscach publicznych. Imponujące 66% Amerykanów będzie dążyć do pełnej legalizacji marihuany, jeśli jej konsumpcja będzie ograniczona do prywatnych mieszkań.

- Reklama - Cannabis Light logo

“Tylko 15 procent respondentów stwierdziło, że palenie marihuany powinno być dozwolone na chodniku, podczas gdy 15 procent twierdzi, że powinno być legalne, aby zapalić w publicznym parku. Dwadzieścia pięć procent poparło możliwość palenia trawki w barach.”

Jednak prawie 60 procent respondentów zgodziło się, że będzie do zaakceptowania, jeśli ktoś użyje marihuany w prywatnych klubach.

Najnowszy sondarz HuffPost / YouGov został wykonany za pomocą 1000 dorosłych Amerykanów o różnej demografii.

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -