- Reklama -
Banner

Urządzenie które pozwala wyczuć marihuanę

Wielu mieszkańców Kolorado narzeka na wszędzie obecny zapach marihuany. Co robią kiedy poczują tą przyjemną woń? Używają “Nasal Ranger” !

Profesor Ben Siller z Departamentu Zdrowia Publicznego nazywany jest “węszycielem” ze względu na to, że chodzi i węszy czy prawo zostało złamane.

Nasal Ranger jest przenośnym urządzeniem, które wykrywa zapachy, i może ustalić ich siłę w powietrzu, według producentów urządzenia. W stanie Minnesota odbywają się nawet szkolenia dla osób które chcą zostać mistrzami wąchania.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Siller powiedział, że najczęściej otrzymuje skargi na zapach marihuany od przedsiębiorstw przy których rośnie marihuana, a nie od ludzi którym przeszkadza zapach marihuany.

Siller bada zapachy od 26 lat, i korzysta z Nasal Ranger, aby określić, jak silny jest zapach, a kiedy jest zbyt silny – zgłasza naruszenie prawa. Denver Post donosi, że zapach ma osiągnąć poziom 8:1, co oznacza karę w wysokości do 2000 dolarów.

“Poziom 8:1 to bardzo silny zapach,” powiedział Siller. Nasal Ranger identyfikuje zapachy które przekraczają współczynnik 7:1, który jest bardzo silnym zapachem pochodzącym najczęściej z dużych przemysłów hodowli marihuany.


Aktualnie publiczne palenie marihuany jest nielegalne i jest karane mandatem.

Odkąd w Kolorado zalegalizowano marihuanę, osoby powyżej 21 roku życia mogą posiadać 28g suszu konopi, i mogą hodować do 6 roślin w domu ( w tym tylko 3 w fazie kwitnienia ), ale domowa uprawa marihuany może być tylko do użytku osobistego.

Być może najlepszym rozwiązaniem, aby nie zostać wywąchanym przez Nasal Ranger jest palenie bezwonnej marihuany?

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować