- Reklama -
Banner

Ameryka czeka na otwarcie pierwszego sklepu z marihuaną dla zmotoryzowanych

Ameryka czeka na otwarcie pierwszego w historii sklepu z marihuaną dla zmotoryzowanych. Sklep zostanie otwarty w przyszłym miesiącu w stanie Kolorado.

Firma o nazwie Tumbleweed Express pozwoli klientom na zamówienie marihuany w okienku, tak jak się to robi w restauracji McDonald’s lub KFC. Urzędnicy w mieście Parachute (małe miasteczko w zachodniej części Kolorado) przyznali wczoraj licencję na taką działalność.

Grupa odpowiedzialna za przedsięwzięcie – Green Cross Colorado LLC ma otworzyć sklep na początku marca 2017. Zmotoryzowani klienci nadal będą musieli jednak przestrzegać ścisłych przepisów dotyczących marihuany. Mowa tu między innymi zakazie kupowania marihuany w obecności osób poniżej 21 roku życia, nawet jeśli są oni na tylnym siedzeniu samochodu.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Miasteczko Parachute wcześniej zakazywało sprzedaży legalnej marihuany, pomimo liberalnego prawa panującego w Kolorado. Urzędnicy uchylili zakaz w czerwcu 2015 roku, a teraz około 30% dochodów z podatków to zysk pochodzący ze sprzedaży legalnej marihuany – donosi USA Today.

Podejrzewamy, że będzie to pierwszy z wielu sklepów, które zezwolą na zakup marihuany w okienku drive-thru. Czy tak będzie wyglądała przyszłość legalnej marihuany?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 

Mogą Cię zainteresować