Ameryka czeka na otwarcie pierwszego sklepu z marihuaną dla zmotoryzowanych

Ameryka czeka na otwarcie pierwszego w historii sklepu z marihuaną dla zmotoryzowanych. Sklep zostanie otwarty w przyszłym miesiącu w stanie Kolorado.

o TUMBLEWEED DISPENSARY 570
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Firma o nazwie Tumbleweed Express pozwoli klientom na zamówienie marihuany w okienku, tak jak się to robi w restauracji McDonald’s lub KFC. Urzędnicy w mieście Parachute (małe miasteczko w zachodniej części Kolorado) przyznali wczoraj licencję na taką działalność.

Grupa odpowiedzialna za przedsięwzięcie – Green Cross Colorado LLC ma otworzyć sklep na początku marca 2017. Zmotoryzowani klienci nadal będą musieli jednak przestrzegać ścisłych przepisów dotyczących marihuany. Mowa tu między innymi zakazie kupowania marihuany w obecności osób poniżej 21 roku życia, nawet jeśli są oni na tylnym siedzeniu samochodu.

Miasteczko Parachute wcześniej zakazywało sprzedaży legalnej marihuany, pomimo liberalnego prawa panującego w Kolorado. Urzędnicy uchylili zakaz w czerwcu 2015 roku, a teraz około 30% dochodów z podatków to zysk pochodzący ze sprzedaży legalnej marihuany – donosi USA Today.

Podejrzewamy, że będzie to pierwszy z wielu sklepów, które zezwolą na zakup marihuany w okienku drive-thru. Czy tak będzie wyglądała przyszłość legalnej marihuany?

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -