- Reklama -
Banner

Ameryka czeka na otwarcie pierwszego sklepu z marihuaną dla zmotoryzowanych

Ameryka czeka na otwarcie pierwszego w historii sklepu z marihuaną dla zmotoryzowanych. Sklep zostanie otwarty w przyszłym miesiącu w stanie Kolorado.

Firma o nazwie Tumbleweed Express pozwoli klientom na zamówienie marihuany w okienku, tak jak się to robi w restauracji McDonald’s lub KFC. Urzędnicy w mieście Parachute (małe miasteczko w zachodniej części Kolorado) przyznali wczoraj licencję na taką działalność.

Grupa odpowiedzialna za przedsięwzięcie – Green Cross Colorado LLC ma otworzyć sklep na początku marca 2017. Zmotoryzowani klienci nadal będą musieli jednak przestrzegać ścisłych przepisów dotyczących marihuany. Mowa tu między innymi zakazie kupowania marihuany w obecności osób poniżej 21 roku życia, nawet jeśli są oni na tylnym siedzeniu samochodu.

Miasteczko Parachute wcześniej zakazywało sprzedaży legalnej marihuany, pomimo liberalnego prawa panującego w Kolorado. Urzędnicy uchylili zakaz w czerwcu 2015 roku, a teraz około 30% dochodów z podatków to zysk pochodzący ze sprzedaży legalnej marihuany – donosi USA Today.

Podejrzewamy, że będzie to pierwszy z wielu sklepów, które zezwolą na zakup marihuany w okienku drive-thru. Czy tak będzie wyglądała przyszłość legalnej marihuany?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  Fenix Titanium PRO+ 420VAPE

  Original price was: 449 zł.Current price is: 399 zł.
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Promocja!

  Grinder metalowy RAW 4 części średnica 56 mm

  Original price was: 99 zł.Current price is: 89 zł.
 • Promocja!

  VENTY – Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1999 zł.Current price is: 1649 zł.

Mogą Cię zainteresować