86% Amerykanów twierdzi, że marihuana powinna być legalna

Najnowsza sonda przeprowadzona przez Harvard-Harris Poll wykazała, że zdecydowana większość Amerykanów chce legalizacji marihuany w jakiejś formie.

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

W obliczu długotrwałego łamania przepisów federalnych w stanach z legalną marihuaną, nowa sonda pokazuje, że 49% Amerykanów chce legalizacji medycznej marihuany, jak i legalizacji marihuany do celów rekreacyjnych.

14percent
fot. Marijuana.com

37% uważa, że medyczna marihuana powinna być legalna. Co ciekawe, tylko 14% badanych twierdzi, że federalny zakaz związany z marihuaną powinien być kontynuowany.

86% badanych przez Harvard-Harris twierdzi, że wojna z narkotykami jest tak naprawdę skarbcem pieniędzy, który spowodował więcej złego, niż dobrego w Stanach Zjednoczonych.

W stanach, gdzie marihuana została zalegalizowana, wyraźnie widać redukcję przedawkowań opioidów, wzrost nowych miejsc pracy i gigantyczne wpływy podatkowe ze sprzedaży legalnej marihuany.

Bez lobbingu koncernów farmaceutycznych, tytoniowych i alkoholowych, reformy związane z liberalizacją prawa związanego z marihuaną zostałyby wdrożone dawno temu.

W Stanach Zjednoczonych nadal żyją ludzie, którzy twierdzą, że marihuana powinna być nielegalna, chociaż już 200 milionów Amerykanów żyje w stanach, gdzie marihuana w jakiejś formie jest legalna.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -