- Reklama -
Banner

86% Amerykanów twierdzi, że marihuana powinna być legalna

Najnowsza sonda przeprowadzona przez Harvard-Harris Poll wykazała, że zdecydowana większość Amerykanów chce legalizacji marihuany w jakiejś formie.

W obliczu długotrwałego łamania przepisów federalnych w stanach z legalną marihuaną, nowa sonda pokazuje, że 49% Amerykanów chce legalizacji medycznej marihuany, jak i legalizacji marihuany do celów rekreacyjnych.

14percent
fot. Marijuana.com

37% uważa, że medyczna marihuana powinna być legalna. Co ciekawe, tylko 14% badanych twierdzi, że federalny zakaz związany z marihuaną powinien być kontynuowany.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

86% badanych przez Harvard-Harris twierdzi, że wojna z narkotykami jest tak naprawdę skarbcem pieniędzy, który spowodował więcej złego, niż dobrego w Stanach Zjednoczonych.

W stanach, gdzie marihuana została zalegalizowana, wyraźnie widać redukcję przedawkowań opioidów, wzrost nowych miejsc pracy i gigantyczne wpływy podatkowe ze sprzedaży legalnej marihuany.

Bez lobbingu koncernów farmaceutycznych, tytoniowych i alkoholowych, reformy związane z liberalizacją prawa związanego z marihuaną zostałyby wdrożone dawno temu.

W Stanach Zjednoczonych nadal żyją ludzie, którzy twierdzą, że marihuana powinna być nielegalna, chociaż już 200 milionów Amerykanów żyje w stanach, gdzie marihuana w jakiejś formie jest legalna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować