- Reklama -
Banner

6,5 kilograma marihuany z Kanady miało zostać odebrane w Warszawskim paczkomacie

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej odkryli 6,5 kilograma marihuany w przesyłce z Kanady. Paczka miała zostać odebrana w paczkomacie – poinformowała w środę Izba Administracji Skarbowej w Warszawie.

Paczkę do skontrolowania wytypował funkcjonariusz z Oddziału Celnego I Pocztowego w Warszawie. Została ona nadana w Kanadzie i miała zostać odebrana w jednym z paczkomatów na terenie Warszawy.

12 hermetycznie zamkniętych worków foliowych znajdowało się w  przesyłce wytypowanej do kontroli przez funkcjonariusza Oddziału Celnego I Pocztowego w Warszawie. Wszystkie zawierały zielony susz roślinny o charakterystycznym zapachu. – podaje Izba Administracji Skarbowej w Warszawie.

6 5 kilograma marihuany z kanady warszawa
fot. Izba Administracji Skarbowej w Warszawie

Przeprowadzone badania wykazały, że susz znajdujący się w workach foliowych to marihuana. Sprawa została przekazana funkcjonariuszom Centralnego Biura Śledczego Policji w Warszawie. Policjanci szacują, że wartość 6,5 kilogramów marihuany na czarnym rynku mogło być warte 200 tys zł.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

„Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za przywóz takiej ilości środków odurzających grozi grzywna i kara pozbawienia wolności do lat 5″ – przypomina Anna Szczepańska – Rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować