600 roślin marihuany rosło niedaleko Pałacu Buckingham

Niedawno Brytyjskie władze odkryły plantację marihuany w pobliży Legolandu niedaleko Windsor Castle. Teraz odkryli ogromną plantację marihuany o wartości 20 milionów dolarów na Belgravia Street – jednej z najbogatszych dzielnic na świecie, która znajduje się nieopodal Pałacu Buckingham. Co tam się dzieje?

600 roślin konopi indyjskich rosło koło pałacu buckinfgam
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Kiedy władze przeprowadziły nalot na dworek, odkryli ponad 600 roślin konopi indyjskich, sprzęt niezbędny do uprawy i 30 “podejrzanych worków”, w których znajdowała się marihuana.

Według doniesień, kiedy policjanci zabezpieczali miejsce akcji, dziki lokator postanowił ukraść jeden z worków, w którym zabezpieczona została znaleziona marihuana. Jeden z dwóch policjantów dogonił głównego podejrzanego, a niewiele później zatrzymano trzech innych podejrzanych, którzy zostali oskarżeni o uprawę marihuany.

23 letni Tom Fox, który wybiegł z workiem wypełnionym marihuaną powiedział: “Widzieliśmy jak gliniarze wychodzą z kamerą i statywem. Sądziliśmy, że to nadzór naszej posiadłości.”

Okazało się jednak, że policjanci odkryli wartą 500.000 funtów plantację marihuany i właśnie wynoszą zabezpieczone dowody.


 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -