- Reklama -
Banner

600 roślin marihuany rosło niedaleko Pałacu Buckingham

Niedawno Brytyjskie władze odkryły plantację marihuany w pobliży Legolandu niedaleko Windsor Castle. Teraz odkryli ogromną plantację marihuany o wartości 20 milionów dolarów na Belgravia Street – jednej z najbogatszych dzielnic na świecie, która znajduje się nieopodal Pałacu Buckingham. Co tam się dzieje?

Kiedy władze przeprowadziły nalot na dworek, odkryli ponad 600 roślin konopi indyjskich, sprzęt niezbędny do uprawy i 30 “podejrzanych worków”, w których znajdowała się marihuana.

Według doniesień, kiedy policjanci zabezpieczali miejsce akcji, dziki lokator postanowił ukraść jeden z worków, w którym zabezpieczona została znaleziona marihuana. Jeden z dwóch policjantów dogonił głównego podejrzanego, a niewiele później zatrzymano trzech innych podejrzanych, którzy zostali oskarżeni o uprawę marihuany.

23 letni Tom Fox, który wybiegł z workiem wypełnionym marihuaną powiedział: “Widzieliśmy jak gliniarze wychodzą z kamerą i statywem. Sądziliśmy, że to nadzór naszej posiadłości.”

Okazało się jednak, że policjanci odkryli wartą 500.000 funtów plantację marihuany i właśnie wynoszą zabezpieczone dowody.


 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Symbol zastępczy

  PAX 3 Vaporizer

  899 
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Promocja! Arizer Air II vaporizer

  Arizer Solo 2 Vaporizer

  649 

Mogą Cię zainteresować